Maraton Leśny

Przed nami 3. edycja kwidzyńskiego maratonu, która w tym roku została już tradycyjnie zaplanowana na ostatnią sobotę czerwca, która przypada na 27.06.2020 r. Na prośbę uczestników zeszłorocznej imprezy start biegu został przesunięty na godz. 10:00. Organizatorami są niezmiennie Nadleśnictwo Kwidzyn i Miasto Kwidzyn – Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Tegoroczne zapisy na udział w biegu prowadzone są na stronie www.tech-race.pl. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem https://tech-race.pl/?cmp=entries&action=makeEntry&id=17.

III Maraton Leśny Kwidzyn odbędzie się tą samą trasą co w roku ubiegłym, jednak w przeciwnym kierunku. Ci, którzy ukończyli chociaż jedną edycję kwidzyńskiego maratonu wiedzą, że trasa nie należy do najłatwiejszych. Jednak szum drzew, kapitalny krajobraz, piękno kwidzyńskich lasów oraz miła obsługa zrekompensują trud włożony w osiągnięcie założonego celu i przekroczenie mety.

W tym roku przewidujemy kilka zmian dotyczących klasyfikacji, która urozmaici na pewno rywalizację pomiędzy zawodnikami.

Zapraszamy do udziału! Zapisy tylko na www.tech-race.pl.

Więcej informacji na facebookowym fanpage’u Maratonu Leśnego Kwidzyn https://www.facebook.com/MaratonLesnyKwidzyn.

Regulamin maratonu jest dostępny do pobrania tutaj.

Maraton Leśny Maraton Leśny Maraton Leśny

Poprzedni artykułBezpłatna pomoc prawna i poradnictwo obywatelskie dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego
Następny artykułDni otwarte w kwidzyńskich szkołach podstawowych