
Tegoroczna Kwidzyńska Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zebrała 96 547, 45 zł.
W piątek pomysłodawca WOŚP Jurek Owsiak podziękował wszystkim zaangażowanym w działania Kwidzyńskiej Orkiestry.
Po zakończeniu części oficjalnej podsumowania zaproszeni goście udali się do Szadowa obserwować egzaminy kontrolne instruktorów ratownictwa medycznego.
Wystawę zdjęć grupy Foto-Kwidzyn z reportażu pod tytułem „Jeden Dzień” z XVI Finału WOŚP można oglądać w budynku Kwidzyńskiego Centrum Kultury do 30 kwietnia 2008 r.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej foto-relacji



![Dni Kwidzyna 2026 – świętujmy razem w rytmie miasta! [PROGRAM]](https://kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2026/06/Dni-Kwidzyna-2-218x150.png)










