04 03 2019 mts1

Sobotnie spotkanie dla zawodniczek MTS-u było ostatnim sprawdzianem przed zbliżającym się Finałem Mistrzostw Polski Juniorek, które odbędzie się w najbliższy weekend w Kielcach.
Należy dodać, że sprawdzianem zaliczonym na ocenę pozytywną. Od początku meczu nasz zespół bardzo poprawnie prezentował się w obronie, co pozwoliło na szybkie objęcie prowadzenia 4:1 w 4 minucie. Drużyna z SMS Płock, złożona z reprezentantek Polski Juniorek w kolejnych minutach rozpoczęła pogoń za wynikiem i przez zdecydowaną część pierwszej połowy wynik oscylował w okolicach remisu (9:9 w 22 minucie). Końcowe minuty tej części gry należały ponownie do naszych zawodniczek i I połowa zakończyła się wynikiem 13:10 dla MTS-u.
Początek drugiej połowy to zdecydowana poprawa gry w ataku i obronie, co szybko znalazło swoje odbicie na tablicy wyników – 22:14 w 41 minucie. Do końca meczu MTS kontrolował przebieg wydarzeń na boisku. Na parkiecie zaprezentowały się wszystkie zawodniczki i każda z nich zaznaczyła swoją gotowość do walki o medal w Finale Mistrzostw Polski. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 28:22 dla naszego zespołu.