Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Wernisaż wystawy fotografii Mowa widzenia

Fotografie kryją  w sobie nie tylko ładunek wizualny. Dobre zdjęcie potrafi nas przenosić w czasie, poruszać emocje, uruchamiać wyobraźnię. Oglądając fotografie, podświadomie wracamy pamięcią do chwil, w których były robione. Dlatego tak ważny jest klimat, moment, gdy fotografujemy, oraz okoliczności, w których zdjęcia te powstają. Przyjemnie jest oglądać fotografie i uśmiechać się do nich” Barbara Krupa-Kapuśniak

Młodzi fotografowie, którzy zaczynają stawiać pierwsze nieśmiałe kroczki na niwie fotografii, jak i Ci bardziej obeznani, doświadczeni mają zaszczyt zaprosić na wystawę fotografii “Mowa widzenia”. Przeprowadzą Was od portretów poprzez zdjęcia posterowe, te z naturą i te wbrew naturze.

Wernisaż ponad 20 zdjęć autorstwa: Anny Maziarz, Beaty Kaźmierczak, Claudii Kleisy, Eli Zielińskiej,  Karoliny Mrówczyńskiej,  Krzysztofa Okrucińskiego,  Mariki Kwiatkowskiej, Mariusza Skibickiego, Pasjonata Piękna, Sławomira Pieńka, Waldemara Giecewicza, Wiktorii Bukowskiej i Dominiki Wierzyńskiej  odbędzie się  21 października 2021r. o godz. 17:00 w teatrze w Kwidzynie.

 

Wystawa będzie dostępna w budynku teatru do 12 listopada 2021 r.

Wstęp wolny.

 

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

paź 21 2021
Zakończone!

Czas

17:00

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn