Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Fajerwerki

Sylwester 2019/2020

W tę jedną z nielicznych, magicznych nocy kiedy odchodzi stare, a nadchodzi nowe zapraszamy wszystkich mieszkańców Kwidzyna i okolic na plac przed teatrem. Wśród fajerwerków i lejącego się szampana wraz z DJ INOXem pożegnamy rok 2019 i z nowymi marzeniami, pragnieniami i postanowieniami przywitamy Nowy 2020 Rok.

DJ INOX
Jeden z najpopularniejszych polskich dj’ów i producentów/remixerów od ponad 20 lat znany doskonale na rynku klubowym. Jego nietuzinkowe produkcje „LightUp The Night” „I’m On My Way” czy „Everybody Bounce” pozwoliły mu wedrzeć się z impetem na wysokie miejsca list przebojów. Jego grono fanów rośnie z dnia na dzień, a teledysk „Summer” oraz remix hitu „I Love Sex With My Ex” pozwoliły zdobyć serca słuchaczy ESKA.TV i wedrzeć się na sam szczyt!
Energetyczne sety jakie prezentuje oraz pasja i zaangażowanie z jakim oddaje się temu co robi zaowocowały tym, że dziś INOX porywa tłumy ludzi swoją energią.
Do tej pory wystąpił niemalże na wszystkich znaczących festiwalach (SunriseFestival. Sensation, Electrocity, Global Gathering…). A niezwykły talent zaowocował współpracą z najbardziej znana diwą polskiej sceny muzycznej KAYAH! „Na językach 2016”!
Właściciel Labelu Xoni Records
Twórca i zarazem gospodarz podcastu Xoni On Air.
Prezenter 4FUN Dance w programie Party Room Tv.

Plakat Sylwestra 2019-2020

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

gru 31 2019
Zakończone!

Czas

23:15 - 00:00

Lokalizacja

Plac św. Jana Pawła II
Katedralna, Kwidzyn