Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Kolęduj z “Powiślem”

Magia Świąt Bożego Narodzenia dogania naszą codzienność dużymi krokami. Dajmy się jej ponieść, zwolnijmy nasz bieg i spędźmy chwile z rodziną na wspólnym kolędowaniu z Zespołem Pieśni i Tańca “Powiśle”.  

Mieszkańcom Kwidzyna nie trzeba przedstawiać tego zespołu, który przez 60 lat promuje tradycje i kulturę ludową nie tylko naszego regionu, ale i całego kraju. Typowo folklorystyczna nuta jest wciąż żywa, piękna i potrafi nas zachwycać nie tylko w ludowych przyśpiewkach, ale w jakże pięknych pastorałkach i kolędach. Nie ma chyba zespołu ludowego, który nie przygotowywałby w okresie świątecznym podobnych koncertów. Każdy z nas nieraz słyszał kolędy w wykonaniu Zespołu Mazowsze czy Zespołu Śląsk, ale to Powiśle zaprezentuje się dla Państwa na żywo, w pełni oddając bożonarodzeniową atmosferę.

Tradycją już jest, że tuż przed Świętami zapraszamy mieszkańców Kwidzyna i okolic do teatru, by wsłuchać się w dźwięki kolęd i pastorałek zaprezentowanych przez “Powiśle”.

Nie inaczej jest i w tym roku.

Koncert odbędzie się 18 grudnia o godzinie 18:00 w kwidzyńskim teatrze, na który już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy.

  • Kiedy: 18 grudnia 2021, godzina 18:00
  • Gdzie: teatr, Kwidzyn ul. Katedralna 18
  • Cena:  10 zł

Bilety do nabycia w kasie teatru oraz on-line na www.kckkwidzyn.pl

Kwidzyńskie Centrum Kultury informuje, że z dniem 1 stycznia 2022r. zmienia się adres strony internetowej. Od przyszłego roku będzie to adres www.kckkwidzyn.pl

Okres przejściowy istnienia dwóch adresów – do końca grudnia 2021r.

 

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

gru 18 2021
Zakończone!

Czas

18:00 - 19:30

Koszt

10,00PLN

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/