fot. canva.com
  • Wjazd na teren cmentarza w okresie przed Wszystkimi Świętymi

Zakład do spraw Infrastruktury Miejskiej informuje, że do 29.10.2021r. (piątek) w godzinach 7:00 – 14:00 możliwy będzie wjazd na teren cmentarza dla osób niepełnosprawnych, osób posiadających karty parkingowe oraz osób starszych nie mogących poruszać się samodzielnie.

 Chcąc wjechać na teren cmentarza kierowca pojazdu musi otrzymać od administratora cmentarza komunalnego w Kwidzynie stosowną przepustkę, która upoważni do wjazdu i pozostawania pojazdem na terenie cmentarza maksymalnie 1 godzinę.

Wyjeżdżając z terenu cmentarza, kierowca zobowiązany jest zwrócić przepustkę do administratora cmentarza komunalnego w Kwidzynie.

  •  Wyszukiwarka grobów

Zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki grobów. Ma za zadanie ułatwić lokalizację miejsca spoczynku osób bliskich. Wyszukiwarka jest także dostępna w wersji mobilnej: http://cmentarz.kwidzyn.pl/.

  •  Administracja cmentarza

W okresie Wszystkich Świętych tj. w dniach 30 pażdziernika-1 listopada 2021 r. (od soboty do poniedziałku), w godz. 8:00-15:00 działać będzie administracja cmentarza.

  •  Zmiana organizacji ruchu

W związku z dniem Wszystkich Świętych w rejonie cmentarza wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Załączony schemat przedstawia zmiany obowiązujące w dniach 30 października od godz. 20:00 do 2 listopada 2021 r. do godz. 20:00.

Poprzedni artykułSrebrna sztafeta z Szóstki
Następny artykułRozstrzygnięcie konkursu w dziedzinie sportu