Wolność kocham i rozumiem

Wolności oddać nie umiem…

3 maja, w teatrze odbędzie się koncert piosenek patriotycznych tych nowszych i starszych w wykonaniu grupy wokalnej Art Voice.

Grupa wokalna Art Voice mierzy się z nowymi wyzwaniami. Po koncertach z utworami Zbigniewa Wodeckiego czy Anny Jantar czas na koncert piosenek patriotycznych. Piosenki takie jak „Arahja”, „Nie pytaj o Polskę”, „Wolność” Marka Grechuty czy „Dumka na dwa serca”, przeplatane będą z tematami filmowymi „Róża i bez”, „Balladą o pancernych”, a na dokładkę Grupa Wokalna zaprezentuje zupełnie nowe spojrzenie na tradycyjne utwory takie jak  „Hej, hej ułani”, „Ej dziewczyno” czy „Wojenko, wojenko”. Nad całością tego koncertu czuwa instruktor grupy Marcin Sawicki.

Zapraszamy już dziś na wyjątkowy koncert “Wolność. Kocham i rozumiem” w wykonaniu Art Voice. 

Grupa Art Voice zrealizowała do tej pory takie produkcje koncertowe jak “Dojrzała miłość”, “Koncert piosenek Zbigniewa Wodeckiego”, “A wszystko to Ty” oraz “Radość najpiękniejszych lat”. Dali tym samym świadectwo swojego profesjonalizmu, czym podbili serca mieszkańców Kwidzyn i okolic. Każdy, kto był i choć raz ich słyszał, nie będzie miał wątpliwości, iż czas spędzony z nimi nie będzie czasem straconym.

Przygotowanie grupy, opracowania muzyczne – Marcin Sawicki

Kiedy: 3 maja 2022r., godz. 18:00

Gdzie: teatr w Kwidzynie

Bilet: 20 zł

 

Poprzedni artykułROCK Majówka
Następny artykułFinał programu profilaktycznego „Dobry Wybór”