kwidzyn logo

The Moons – soft i smooth jazz i utwory w stylu latynoamerykańskim, odniesienia do retro i do jazzu tradycyjnego, czasem pop – wszystko po polsku, w stylu, który wiele osób określa mianem ”muzyka środka”. Taka właśnie jest muzyka zespołu The Moons. Pierwszy singiel / dingiel zawierający utwory Jesienne kwiaty i Samotność u drzwi trafił jesienią na anteny radiowe całej Polsce i spotkał się z pozytywnym odbiorem dziennikarzy i szefów muzycznych… www.the-moons.pl

Unibet Poker Club Tour – Muzyka i poker.
Poker jest królem gier karcianych. Odmiana pokera Texas Hold’em jest zarezerwowana dla dam i dla gentlemenów. James Bond w filmie Casino Royale porzucił bakarata i grał w tę odmianę pokera ze swym złowieszczym przeciwnikiem. Firma Unibet.com chce zaprosić Państwa do swoich stolików pokerowych, przy których można będzie poznać zasady pokera, nauczyć się gry, pograć z pokerowymi mistrzami i wygrać atrakcyjne nagrody. Nad przebiegiem gry, tak jak w prawdziwym kasynie czuwać będą krupierzy.
Poker, który chcemy Państwu zaproponować, niczym nie przypomina zadymionego baru na Dzikim Zachodzie czy scen z Wielkiego Szu. To sposób na spędzenie wolnego czasu, sportowe emocje i rywalizacja w miłym towarzystwie.

200806023sokm5 duzy

W sobotę 31 maja (godz. 21:00) do Spichlerza przyjedzie kapela SOK z Wejherowa. Zespół gra nu-jazz połączony z alternative. Wejherowski zespół SOK to Damian Młyński – klawisze, wokal, Marcin Przybilski – perkusja i Sławomir Cichy – bas. Od momentu powstania w marcu 2004 roku zespół przeszedł swoistą metamorfozę zaczynając od stylistyki hc/punk aż po jazzujące rytmy nawiązujące do różnorodnych gatunków muzycznych. Po wydaniu pierwszej epki w 2007 roku wykrystalizował się styl zespołu z charakterystyczną energiczną sekcją rytmiczną oraz melodyjnym wokalem i klawiszami. W daleko posuniętym przygotowaniu jest kolejna płyta zespołu, która ukazać się ma jeszcze w tym roku.

wstęp – 5 zł

20080623 sokbb

 

Poprzedni artykułKwidzyński Festiwal Tańca Progress
Następny artykułVIII Festiwal Teatrów Ulicznych w Kwidzynie