02 02 2016 turniej1

W dniu 30.01.2016 r.  w hali widowiskowo – sportowej przy ul. Wiejskiej odbył się turniej piłki nożnej dzieci rocznika 2007 zorganizowany przez Dziecięcą Szkółkę Piłki Nożnej. W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn min. Olimpia Grudziądz, Wojtas Prabuty, Apn Kwidzyn, Ks Czernin, Ap Malbork, Rodło Kwidzyn, Polonia Gdańsk,  Beniaminek Starogard Gdański.  Po rozegraniu 20 meczów grupowych rozpoczęły się mecze decydujące o kolejności drużyn w turnieju i tak drużyny z miejsc piątych rozegrały mecz o miejsce IX, drużyny z miejsc czwartych rozegrały mecz o miejsce VII, a drużyny z miejsc trzecich o miejsce V. Natomiast drużyny z miejsc pierwszego i drugiego z obu grup rozegrały mecze półfinałowe, Beniaminek Starogard Gdański pokonał Polonię Gdańsk, a DSPN Kwidzyn wygrał z AP Malbork. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Gdańska okazała się lepsza od AP Malbork. W finale Beniaminek Starogard Gdański wygrał z drużyną gospodarzy DSPN Kwidzyn.
Po zakończeniu rozgrywek wszystkim drużynom zostały wręczone pamiątkowe medale, puchary oraz drobne upominki.

Za najlepszego zawodnika turnieju uznano Piotra Loksa z Beniaminka Starogard Gdański, najwięcej bramek zdobył Tobiasz Szlagowski również ze Starogardu, a najlepszym bramkarzem wybrano Szymona Forysia z DSPN Kwidzyn.

Organizatorzy turnieju stowarzyszenie DSPN Smyk Kwidzyn składają serdeczne podziękowania władzom miasta Kwidzyna za pomoc w organizacji turnieju.

02 02 2016 turniej2
02 02 2016 turniej3
02 02 2016 turniej4

Poprzedni artykułZbuduj własnego robota
Następny artykułUWAGA – zmiana organizacji ruchu – ulica Kasprowicza