Zabytkowy dworek w Górkach, siedziba warsztatów terapii zajęciowej

Tydzień dłużej potrwa świąteczny kiermasz zorganizowany w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Górkach. Z uwagi na duże zainteresowanie, ozdoby świąteczne będzie można kupić w kolejnym tygodniu, w dniach od 13 do 17 grudnia, w godz. od 7.30 do 14.30.

Kiermasz odbywa się w siedzibie warsztatu, zabytkowym dworku sąsiadującym z Kwidzyńskim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym.

Wszystkie oferowane wyroby powstały podczas zajęć terapeutycznych prowadzonych dla dorosłych, niepełnopsrawnych mieszkańców powiatu kwidzyńskiego. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie w całości na rehabilitację społeczną i zawodową niepełnosprawnych uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach.

Z powodu zagrożenia koronawirusem już drugi rok kiermasz ma inny charakter niż poprzednie i odbywa się w siedzibie warsztatu, a nie jak wcześniej w galeriach handlowych. Zakupy w warsztacie odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Do budynku można wejść tylko w maseczce i po dezynfekcji rąk.

Osoby zainteresowane zakupem świątecznych ozdób mogą kontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod numer 55 279 35 64 lub za pomocą poczty elektronicznej: wtzkwidzyn@gmail.com

Poprzedni artykułJarmark Bożonarodzeniowy 
Następny artykułBursztynowy mieczyk dwukrotnie dla Kwidzyna