Enduro

To było prawdziwe enduro. KM Cross Lublin był organizatorem V i VI rundy Mistrzostw Polski w rajdach enduro. Obfite opady deszczu przed zawodami oraz długie techniczne próby z licznymi podjazdami i stromymi zjazdami sprawiły, że pierwszego dnia zawodów nie ukończyło ponad 30 zawodników spośród 154, którzy wystartowali. Niestety wśród zawodników, którzy nie poradzili sobie z trudnym terenem był nasz zawodnik Marcel  Pipczyński, startujący w klasie Junior 85. Problemy miał też Maciej Brzezicki, zajmując pierwszego dnia 5. miejsce w klasie Junior 125 (bolesny upadek na jednej z prób). Roman Ulenberg w klasie S2/3 był 8., choć wydawało się, że jedzie szybko. Drugiego dnia wyniki były dużo lepsze. Marcel ukończył zmagania na 8. miejscu, a jego czasy na odcinkach specjalnych z okrążenia na okrążenie były lepsze. Również  Maciek  Brzezicki znacznie lepiej się zaprezentował zajmując 2. miejsce w klasie Junior. Niestety Roman Ulenberg dwudniowe zmagania przegrał o 0,006 sekundy i sklasyfikowany został na 9. miejscu.

Poprzedni artykułDobranocka teatralna – „Strugolaki”