11 09 2019 judo zielinscy

Młodzi zawodnicy Klubu „Judo Zielińscy Kwidzyn” Klaudia Kaczor, Hubert Olszowiec i Patryk Polech z wystąpili podczas Pucharu Polski Młodzików i Kadetów w Sumo w Gorzowie Wielkopolskim. Start okazał się wielkim sukcesem dla tych młodych i zdolnych mieszkańców Kwidzyna. Klaudia Kaczor w kategorii młodzików zajęła II miejsce, a w kategorii kadetów zdobyła Puchar Polski. Hubert Olszowiec w kategorii młodzików uplasował się na V miejscu, a Patryk Polech zdobył Puchar Polski w tej samej grupie wiekowej.

Klub Judo Zielińscy Kwidzyn działa od 6 lat i składa się z dwóch sekcji: Judo i Sumo. Zawodnicy sekcji Judo na matach wywalczyli ponad 200 medali na arenach regionalnych, krajowych i międzynarodowych. Sumici mogą również poszczycić się liczymy sukcesami, w tym zdobyciem tytułu drużynowego Wicemistrza Europy, mistrzostw Polski i zdobycie wielu Pucharów Polski. Klub szczyci się tym, iż jego zawodnicy Klaudia Kaczor i Patryk Polech zostali powołali do kadry Polski.

Zawodnikom i trenerom Tomaszowi Wiśniewskiemu i Arturowi Korocińskiemu gratulujemy wytrwałości i życzymy wielu kolejnych sukcesów.

Więcej informacji o klubie www.judo-zielinscy-kwidzyn.com.

11 09 2019 judo zielinscy

Poprzedni artykułPierwsze „eksperckie” spotkanie konsultacyjne ws. sporządzenia dwóch planów miejscowych jest już za nami
Następny artykułKomunikat o planowanym remoncie drogi krajowej nr 55