30 05 2018 targowa

11 czerwca 2018 r. zostanie wprowadzona kolejna na terenie Miasta Strefa Ograniczonego Postoju. Zmianą organizacji ruchu objęty zostanie fragment ul. Targowej od ul. Braterstwa Narodów do budynku nr 26. Zasady ruchu wewnątrz strefy będą analogiczne do tych znanych już z istniejących stref przy ul. Kościuszki oraz Braterstwa Narodów.

Strefa Ograniczonego Postoju obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00. Parkowanie pojazdów wewnątrz strefy jest bezpłatne, jednak ograniczone czasowo do maksymalnie jednej godziny. Ograniczenie to nie dotyczy miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych. Korzystający z parkingów położonych w strefie zobowiązani są do wskazania godziny przyjazdu. W tym celu zaleca się stosowanie Kart Zegarowych służących do rozliczenia czasu postoju pojazdów. Kartę należy ustawić na czas przyjazdu i umieścić w widocznym miejscu za przednią szybą pojazdu. W przypadku gdy nie mamy dostępu do karty zegarowej dopuszcza się wskazanie godziny przyjazdu w inny niebudzący wątpliwości sposób, np. poprzez zapisanie godziny na kartce papieru.

Kartę zegarową można otrzymać bezpłatnie w Urzędzie Miejskim, Starostwie Powiatowym oraz w Straży Miejskiej.

30 05 2018 targowa1

30 05 2018 targowa2

Poprzedni artykułPierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym przy ul. Zamiejskiej 13 w Kwidzynie
Następny artykułRepertuar DKF – czerwiec 2018