most

Warsztaty są skierowane do wszystkich chętnych mieszkańców Kwidzyna bez względu na wiek. Będzie to praktyczna lekcja w jaki sposób przygotować się do wykonywania zdjęć o tematyce przyrodniczo – krajobrazowej. Osoby, które interesują się fotografią z pewnością nie będą zawiedzione.

Zajęcia mają charakter wykładu połączonego z warsztatem praktycznym i wycieczką pieszą. Osobą prowadzącą zajęcia będzie Piotr Opacian – podróżnik, fotografik, autor książek podróżniczych.
Uczestnicy dowiedzą się jakie rzeczy należy uwzględniać przy wyborze miejsca wykonania zdjęcia, jak światło wpływa na jakość zdjęcia, jak uniknąć podstawowych błędów przy wykonywaniu zdjęć. W trakcie wycieczki pieszej każdy będzie mógł wykorzystać praktyczne wskazówki prowadzącego przekazane na zajęciach.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Każda chętna osoba może uczestniczyć w warsztatach tylko jeden raz. Na każdy warsztat może zapisać się maksymalnie 10 osób.

Terminy:
6 października (sobota)
13 października (sobota)

Oba warsztaty odbywają się w godzinach: 14:00 – 18:00.

Miejsce:
Siedziba Stowarzyszenie Eko – Inicjatywa, ul. Miłosna 1 (I piętro budynku) Zapewniamy ciepłe napoje (kawa, herbata) i drobny poczęstunek.

Informacje dodatkowe:
Uczestnicy warsztatów proszeni są o zabranie cyfrowych aparatów fotograficznych na zajęcia.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

Zapisy:
Zapisów na warsztaty można dokonać drogą telefoniczną dzwoniąc pod numery telefonu: (55) 261 22 16 lub (55) 261 37 97 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Serdecznie zapraszamy!

20120918 warsztaty fotograficzne EkoInicjatywa

Poprzedni artykułŚwięto powideł…
Następny artykułANIMO 2012