zamek 1

Zapraszamy na
7 Międzynarodowy 11 Festiwal ANIMO 2012

20120919 animo baner

Już od 2 do 6 października zobaczymy 12 spektakli na trzech scenach festiwalowych: Kino Teatr ul. Katedralna 18, Muzeum Zamkowe w Kwidzynie oraz Czarna Sala.
Do Kwidzyna przyjadą artyści z Francji, Chile, Słowacji, Czech, Niemiec, Portugalii, Bułgarii, Grecji, Węgier, Białorusi oraz Polski.

Otwarcie festiwalu to niecodzienny projekt muzyczny KONCERT –GLINIANE PIEŚNI – 2 października o godz. 19:30.

Odbędą się trzy bloki warsztatowe: dla seniorów „TEATR dla WNUKA”, młodzieży „MOJA METODA ANIMACJI” oraz dla wszystkich grup wiekowych „MAMY TYLKO JEDNĄ ZIEMIĘ”.
Szczegóły warsztatów na www.animofestival.pl
Zapisy pod numerem tel. + 48 665 017 503 do 28 września 2012.

Odbędą się również panele dyskusyjne, spotkania z artystami w Klubie Festiwalowym oraz promocja książki pani Beaty Nessel-Łukasik (pamiętamy ją z Szyfrów Malarskich), gdzie będzie można zdobyć autograf autorki.

Zapraszamy także na wystawy i nocny pokaz filmów 5 października o godz. 20:30 na telebimie pod Kino – Teatrem (wstęp wolny).

Na Placu Partnerstwa przy ul. Tęczowej znajduje się festiwalowy INFO POINT (niebieski namiot), w którym do 22 września można zakupić bilety w przedsprzedaży 30% taniej. Jeśli ktoś nie zdąży to ostatniego dnia przedsprzedaży w Czarnej Sali przy ul. Słowiańskiej 13 będzie można kupić tańszy bilet aż do godziny 2 w nocy – NOC BILETÓW – 21:00-02:00.

NOC BILETÓW
Każda osoba, która zawita na Czarną Salę i zakupi bilet festiwalowy będzie mogła wziąć udział w pokazach filmów animowanych dla dorosłych. Projekcje będą się odbywały o każdej pełnej godzinie.
Będziemy również rozdawali gadżety (drobne upominki), poczęstujemy kawą i domowym ciastem.
W ramach ANIMO można również wziąć udział w grze miejskiej, gdzie można zdobyć karnet full (12 spektakli, koncert –  otwarcie festiwalu, filmy animowane)  –  nakręć swój festiwalowy trailer lub napisz recenzję o wydarzeniu jakim jest ANIMO. Czekają festiwalowe niespodzianki.

A kto ma bliżej do SZTUMU to festiwal będzie tam gościł w dniach 30.09.12, 01.10.12-02.10.12 oraz na zakończenie festiwalu 07.10.12.

Wszystkie informacje na temat ANIMO
www.animofestival.pl
Facebook
blog ANIMO
oraz bezpośrednio w INFORMACJI przy ul. Tęczowej

Poprzedni artykułStowarzyszenie „Eko – Inicjatywa” zaprasza na warsztaty fotograficzne
Następny artykułKOP Rodło Kwidzyn – Pomezania Malbork