Ruszają prawdziwe emocje – startuje faza pucharowa! Już 23 kwietnia (czwartek) szczypiorniści Energi Banku PBS MMTS Kwidzyn rozpoczną walkę w ćwierćfinale rundy play-off, w którym zmierzą się z Rebud KPR Ostrovią Ostrów Wlkp. Początek rywalizacji – godz. 20:30. Mecz poprowadzi para sędziowska: Wojciech Bloch – Michał Solecki, a relację „na żywo” z kwidzyńskiej hali będzie można obejrzeć w Polsacie Sport1.

Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. to bez wątpienia jeden z liderów Orlen Superligi, stając się po rundzie zasadniczej trzecią siłą w Polsce.

Czy kwidzynianom uda się pokonać graczy Rebud KPR Ostrovii? Podopieczni trenera Bartłomieja Jaszki na pewno muszą zwrócić uwagę na takich graczy jak Dzmitry Smolikau, Robert Kamyszek czy Kamil Adamski, którzy stanowią o sile ofensywnej graczy z Ostrowa Wielkopolskiego. Jeśli uda się zneutralizować tych graczy kwidzynianie mogą pokusić się o niespodziankę.

W najbliższy czwartek, 23 kwietnia, zapraszamy zatem wszystkich kibiców czerwono-czarnych oraz miłośników szczypiorniaka do kwidzyńskiej hali przy ul. Wiejskiej oraz wspierania podopiecznych trenera Bartłomieja Jaszki. Emocji na pewno nie zabraknie!

Bilety na to spotkanie nabywać można online na stronie: https://www.eventim.pl/artist/mmts-kwidzyn/

Poprzedni artykułPiłkarskie derby w Kwidzynie!
Następny artykułKonkurs na dyrektora przedszkola w Kwidzynie