Ideą koncertu jest kontynuacja projektu koncertów tematycznych polskich artystów, prezentacja ich dorobku muzycznego i artystycznego, w nowych spojrzeniach aranżacyjnych. Jest to ukazanie wartości i bogactwa muzycznego w utworach, które niekiedy bywają zwyczajnie zapomniane.

Poza takimi utworami jak „Tyle słońca w całym mieście”, czy ” Staruszek świat” pojawią się równie znane, lecz w lekko odmienionych (mamy nadzieję na lepsze) aranżacjach, takie jak „Wielka dama tańczy sama”, „Za wszystkie noce”, czy chociażby „Kto wymyślił naszą miłość”.

Koncert Radość najpiękniejszych lat to nie tylko prezentacja dorobku wielkiej Artystki, ale również prezentacja twórczości genialnego muzyka, jakim był Jarosław Kukulski i jego wrażliwości muzycznej.

Grupa Art Voice zrealizowała do tej pory takie produkcje koncertowe jak “Dojrzała miłość”, “Koncert piosenek Zbigniewa Wodeckiego”, oraz “A wszystko to Ty”. Dali tym samym świadectwo swojego profesjonalizmu, czym podbili serca mieszkańców Kwidzyn i okolic. Każdy, kto był i choć raz ich słyszał, nie będzie miał wątpliwości, iż czas spędzony z nimi nie będzie czasem straconym.

Przygotowanie grupy, opracowania muzyczne – Marcin Sawicki

Kiedy: 23 września, godz. 16:30 i 19:00
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
Cena: 15 zł

Bilety dostępne w kasie teatru lub online na stronie www.kck.ckj.edu.pl

Poprzedni artykułPuchar Polski w SUMO młodzików i kadetów
Następny artykułSpotkajmy się z Albanią