zamek

20070904 resized 400x266 Foto 4

VII Powiślańskiego Przeglądu Muzyki i Kultury Myśliwskiej im. Tomasza Bielawskiego o WIKLINOWY RÓG Kwidzyn 1-2. 09. 2007.

Klasyfikacja indywidualna

Klasa „A”
1.    Kroskowski Karol
2.    Jażdżewski Adam
3.    Murawski Mirosław
4.    Lipka Dawid
5.    Bojarczuk Janusz
6.    Książkiewicz Maja
7.    Wróblewski Hubert
8.    Gocalińska Anna
9.    Ciesielski Paweł
10.    Wojtyła Michał
11.    Burzyński Mirosław
12.    Błażewicz Czesław
13.    Zakrzewski Andrzej

20070904 resized 400x266 Foto 2

Klasa „B”
1.    Gocaliński Janusz
2.    Kostka Natalia
3.    Struziński Janusz
4.    Maszewski Henryk
5.    Gałąska Maciej
6.    Murawski Sławomir
7.    Szostak Joanna
8.    Kroskowski Kazimierz
9.    Szmit Mieczysław
10.    Wróblewska Sylwia
11.    Darkowski Sławomir
Klasa „C”
1.    Miłoś Krzysztof
2.    Budziński Mateusz
3.    Rząsowski Paweł
4.    Ginter Michał
5.    Ciesielski Patryk
6.    Lewiński Krzysztof
7.    Kostka Mirosław
8.    Dziedziński Damian
9.    Zabawa Małgorzata

Klasa „D”
1.    Ciesielski Michał
2.    Ciesielski Mikołaj
3.    Bojarczuk Radosław
4.    Suski Paweł

20070904 resized 400x266 Foto 5

Klasyfikacja zespołów
Klasa „A”
1.    ZSM „Bielik” Nadleśnictwo Spychowo
2.    ZSM „Jenot” Tuchola

Klasa „B”
1.    ZSM „Lira” Nadleśnictwo Susz
2.    RZSM Nadleśnictwo Skrwilno
3.    Zespół Rodziny Gocalińskich
4.    ZSM „Akord” Nadleśnictwo Płońsk

Klasa „C”
1.    Nadleśnictwo Lidzbark
2.    „Żurawie” Kościerzyna
3.    „Jenot” Tuchola

Klasa „G”
1.    ZMM „Hubertus”
2.    ZSM „Echo” przy Z O PZŁ Warszawa
3.    RZSM „Trąbale” Z O PZŁ Olsztyn

Klasa „D”
1.    Dziecięcy Zespół Nadleśnictwo Lidzbark
2.    Dziecięcy Zespół Nadleśnictwo Skrwilno
3.    Dziecięcy Zespół „Hubertus Junior”

Klasa „MB”
1.    ZSM „Bielik” Nadleśnictwo Spychowo
2.    RZSM „Trąbale” Z O PZŁ Olsztyn
3.    ZSM „Lira” Nadleśnictwo Susz
4.    RZSM „Żurawie” Kościerzyna
5.    ZSM „Echo” przy Z O PZŁ Warszawa
6.    ZTM „Kamraci”

Klasa „MSH”
1.    ZMM „Hubertus”
2.    ZSM „Lira” Nadleśnictwo Susz
3.    RZSM „Trąbale” Z O PZŁ Olsztyn

Zespoły Rodzinne
1.    Zespół Rodziny Ciesielskich
2.    Zespół Rodziny Gocalińskich
3.    Zespół Rodziny Wróblewskich

20070904 resized 400x600 Foto 6