18 12 2018 paranienormalni

17 01 2019 paranienormalni nowy termin

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Znalazły się w nim między innymi skecze: takie jak” Papieros”, „Młotek” czy „Gołębie”. Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę występów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk – aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. A z końcem 2017 roku szeregi grupy opuścił Igor Kwiatkowski.
Uznanie publiczności zdobyli postacią̨ szalonej i zwariowanej Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek. Postać absolutnie kultowa, której wiele wyrażeń trafiło do potocznego języka.
Absolutnym hitem był autorski program telewizyjny: Paranienormalni Tonight. Emitowany w TVP2 przez dwa sezony. Program został nagrodzony przez widzów w 2016 roku Telekamerą w kategorii program rozrywkowy.

Tym razem Kabaret Paranienormalni zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour. Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu „Kino” – komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym „Porsche”, gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza, zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich. Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny; Boguś Kudłek, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej. Czy podczas debiutu estradowego uda się chłopakom go ugotować czy pozostanie niewzruszony, „jak Tommy Lee Jones w Ściganym”? Przekonacie się już 23 stycznia.

Występ idealny dla ludzi o mocnych mięśniach brzucha, bo artyści zapewniają 90 minut nieprzerwanego śmiechu. Dlatego na chandry, lekarze zaczynają przepisywać bilety na Paranienormalnych :). Występ kabaretu jest jak najlepsza, najszybsza i najtańsza z terapii… terapia śmiechem! A śmiech, to zdrowie!

Kiedy: 23 stycznia 2019 r., godz. 17:00 i 20:00
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
Bilety: 70 i 80 zł (kup online: na godzinę 17:00, na godzinę 20:00)

18 12 2018 paranienormalni

Poprzedni artykułMuzyka z kawą w tle: Niebo dla złodziejek
Następny artykułPrezentacja Hiszpanii