Pięciro dzieci uczy się malować ze swoją nauczycielką
www.canva.com

Kwidzyńskie Stowarzyszenie Oświatowe, jako przyszły najemca nieruchomości, w których obecnie funkcjonują przedszkola, informuje, że od sierpnia 2021 zamierza podjąć działalność w zakresie opieki  przedszkolnej w wynajętych obiektach. Niniejszym KSO ogłasza nabór kadry pedagogicznej do tworzonych placówek przedszkolnych.

W związku z powyższym 27.03.2021r. (sobota) w godzinach 10.00-15.00 oraz 29-30.03.2021 (poniedziałek i wtorek) w godzinach 14.00-18.00 pracownik d/s kadr KSO będzie przyjmował deklarację osób zainteresowanych. Pierwszeństwo zatrudnienia przysługuje pracownikom zatrudnionym aktualnie w placówkach mieszczących się w budynkach , które będą przedmiotem najmu przez KSO. Jednocześnie informujemy, iż w przypadku braku odpowiedniej ilości osób chętnych, po tym terminie rozpoczniemy rekrutację zewnętrzną.

Osoby zainteresowane proszone  są o przybycie w w/w dniach do siedziby Kwidzyńskich Szkół Społecznych ul. Chopina 4 pokój 17  (sekretariat) pierwsze piętro.

Wymagane dokumenty:

–     potwierdzające tożsamość,

–     potwierdzające wykształcenie upoważniające do pracy na stanowisku nauczyciela,

–     w przypadku stanowisk pomocniczych udokumentować należy poziom wykształcenia.

Konieczne będzie okazanie /do wglądu/ umowy o pracę u obecnego pracodawcy,  która jest traktowana jako podstawa pierwszeństwa w  zatrudnieniu.

Zapewniamy zachowanie zasad bezpieczeństwa związanych  z COVID-19.

Informujemy, iż KSO do 15.04.2021 r. zorganizuje spotkanie rekrutacyjne dla osób zainteresowanych pracą na stanowiskach niepedagogicznych.

Prezes Kwidzyńskiego Stowarzyszenia Oświatowego

Poprzedni artykułDzień Wolności Białorusi
Następny artykułCalineczka w ramach Dobranocek Teatralnych