W związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym, przypominamy o obowiązku dokonania spisu.

4 maja br. pracę przez telefon rozpoczęli rachmistrzowie spisowi. Jeśli do tej pory nie spisali się Państwo samodzielnie przez stronę www.spis.gov.pl, to skontaktuje się z Państwem telefonicznie rachmistrz, dzwoniąc z numeru 22 828 88 88.

Osoby które nie posiadają dostępu do internetu mogą przyjść do Gminnego Biura Spisowego które mieści w budynku Urzędu Miejskiego i dokonać samospisu.

Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa, decyzją Generalnego Komisarza Spisowego rachmistrzowie nie będą realizować wywiadów bezpośrednich (i odwiedzać respondentów w domach) aż do odwołania. Rachmistrz nie zapyta o zarobki, oszczędności, cenne przedmioty w domu, numer konta, PIN do karty czy dane logowania do bankowości internetowej. Prosimy zgłaszać takie przypadki na policję bądź do Gminnego Biura Spisowego.

Tożsamość rachmistrza można sprawdzić na infolinii spisowej pod numerem 22 279 99 99,  poprzez aplikację dostępną na stronie https://spis.gov.pl bądź w Gminnym Biurze Spisowym w Kwidzynie pod numerami telefonów: 55 646 47 39, 646 47 17 lub 646 47 65.

Poprzedni artykułMistrzostwa i Puchar Polski w cross country
Następny artykułDKF Powiększenie w czerwcu