
Ponad 80 nauczycieli i pedagogów zostało wyróżnionych nagrodą Burmistrza Kwidzyna za swoje nieprzeciętne zaangażowanie w pracę oświatową wśród kwidzyńskiej młodzieży.
Uroczystość odbyła się w piątek 12 października o godz. 16.30 w kawiarni „Miła” przy ul. Katedralnej.



![Dni Kwidzyna 2026 – świętujmy razem w rytmie miasta! [PROGRAM]](https://kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2026/06/Dni-Kwidzyna-2-218x150.png)










