05 09 2019 luigi pagano

Z ogromną przyjemnością czekamy na kolejną odsłonę cyklu „Muzyka z kawą w tle”. Cieszy nas niezmiernie Państwa zainteresowanie i udział w poprzednich recitalach przy filiżance kawy. Chcąc zachować ten dobry nastrój zapraszamy na kolejny wieczór z dobrą muzyką i jeszcze lepszą kawą od Cafe Sati Polska. We wrześniu pójdziemy trochę w innym kierunku. Do tej pory promowaliśmy artystów rodzimych. W związku z tym, że lato nas w tym roku nie rozpieszczało to chcemy żeby chociaż wrzesień w kulturze był gorący i dynamiczny. Dlatego też nasz wybór padł na rdzennego Włocha – Luigiego Pagano.

O wokaliście:
Grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie. Pochodzi z Neapolu i ma w sobie wszystko to, czego oczekiwalibyście po Włochu – radość, energię, otwartość. Luigi Pagano mówi, że jego serce wypełnia przede wszystkim miłość do poznanej 20 lat temu żony, Agnieszki i muzyka. To miłość sprowadziła go do Polski, a on sprowadził do Polski swoją muzykę. Gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Polakom przybliża światowe standardy oraz włoskie – mniej lub bardziej znane – przeboje. Robi to m.in. występując gościnnie w programie „Jaka to melodia”.

Stałym i nieodmiennym elementem cyklu Muzyka z kawą w tle jest forma zapłaty „Płać ile uważasz”. Jest to propozycja zapłaty za koncert i docenienia jego wartości w zależności od zasobności portfela uczestnika koncertu, jak również jego wewnętrznych odczuć, gdyż za koncert można zapłacić również po jego wysłuchaniu. Dziękujemy bardzo tym widzom, którzy pomimo wniesienia dobrowolnej opłaty przed koncertem, decydują się dopłacić również po jego wysłuchaniu.

CO: Muzyka z kawą w tle: Luigi Pagano
KIEDY: 26 września 2019 r., godz. 18:00 (wejściówki dostępne od 10 września 2019 r.)
GDZIE: Czarna Sala, ul. Słowiańska 13
KOSZT: „Płać ile uważasz”

05 09 2019 luigi pagano1

05 09 2019 luigi pagano2

05 09 2019 luigi pagano3

05 09 2019 luigi pagano4

Poprzedni artykułZasiłki i stypendia w nowym roku szkolnym
Następny artykułProjekty złożone w V edycji Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego