21 kwietnia odbędzie się kolejna edycja MH Automatyka MTB Pomerania Maraton 2024, który zawita do zupełnie nowej lokalizacji dla Pomeranii czyli miasta i gminy Kwidzyn. Kwidzyn jest już od lat znany kolarzom w całej Polsce ze względu na odbywającą się tutaj co roku imprezę XCM Miłosna. To właśnie na Terenach Rekreacyjno – Wypoczynkowych Miłosna odbędzie się start Pomeranii a trasa będzie przebiegać w dużej mierze po wybudowanych przez Cyklo Kwidzyn singlach.

Kwidzyn to miasto stojące kolarstwem – działa tu kilka prężnie rozwijających się klubów a przede wszystkim miłośników kolarstwa. Widać to chociażby po terenie jaki oferuje miasto Kwidzyn. Liczne single, sztuczne przeszkody oraz malownicze pagórki to teren, którego w tym sezonie nie mogło zabraknąć na mapie Pomeranii.

Cykl MH Automatyka Pomerania MTB Maraton odbywa się cyklicznie na terenie Województwa Pomorskiego i składa się z 8 edycji. Dodatkowo w tym sezonie organizator przewidział wysokie nagrody finansowe dla zwycięzców całej klasyfikacji generalnej a żeby zostać sklasyfikowanym w generalce należy ukończyć 6 wyścigów. Warto uczestniczyć w całym cyklu bowiem organizator przewiduje także losowanie nagród na finałowej edycji.

Pula nagród rzeczowych i finansowych w klasyfikacji generalnej będzie wynosić ponad 60.000 zł.

Poprzedni artykułZniszczona toaleta modułowa
Następny artykułOgłoszenia o przetargach