um

Stowarzyszenie Akwedukt w partnerstwie z Burmistrzem Miasta Kwidzyn, Przewodniczącym Rady Miejskiej w Kwidzynie rozpoczęło proces animowania Młodzieżowej Rady Miasta w Naszym mieście.
Młodzieżowa Rada Miasta Kwidzyna ma być  „instytucją”, która zapewni młodzieży udział w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw związanych z jej środowiskiem na poziomie lokalnym. Dorośli radni, urzędnicy często potrzebują możliwości konsultowania swoich pomysłów z adresatami działań. Utworzenie młodzieżowej rady pozwala na dialog między młodzieżą a przedstawicielami Rady Miasta, Burmistrzem, urzędnikami, co wpłynie na zwiększenie skuteczności podejmowanych rozwiązań przez samorząd lokalny.
Zapraszamy chętną młodzież, placówki edukacyjne organizacje pozarządowe do współpracy przy tworzeniu i działaniu MRMK.

Patronat nad utworzeniem Młodzieżowej Rady Miasta w Kwidzynie objęli Burmistrz Kwidzyna oraz Przewodniczący Rady Miasta w Kwidzynie.

Wszystkie osoby i instytucje, które chciałyby poprzeć tworzenie MRMK oraz współpracować z Radą zapraszamy do współpracy.
Osoba do kontaktu: Dominik Sudoł, 692 342 510, dominik@akwedukt.org.pl

W załączeniu lista poparcia. Jeżeli chcecie Państwo poprzeć tworzenie MRMK prosimy o podpis na liście. Listę można zeskanować i odesłać na adres email: dominik@akwedukt.org.pl lub dostarczyć do biura Stowarzyszenia Akwedukt, Kwidzyn ul. Kościuszki 35/2 (piwnica, były skateshop) do 31.10.2015 r.

docxLista_poparcia_MRM.docx65.99 KB

Szanowni mieszkańcy Kwidzyna,

 

Stowarzyszenie Akwedukt w partnerstwie z Burmistrzem Miasta Kwidzyn, Przewodniczącym Rady Miejskiej w Kwidzynie rozpoczęło proces animowania Młodzieżowej Rady Miasta
w Naszym mieście.

Młodzieżowa Rada Miasta Kwidzyna ma być „instytucją”, która zapewni młodzieży udział
w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw związanych z jej środowiskiem na poziomie lokalnym. Dorośli radni, urzędnicy często potrzebują możliwości konsultowania swoich pomysłów z adresatami działań. Utworzenie młodzieżowej rady pozwala na 
dialog między młodzieżą a przedstawicielami Rady Miasta, Burmistrzem, urzędnikami, co wpłynie na zwiększenie skuteczności podejmowanych rozwiązań przez samorząd lokalny.

Zapraszamy chętną młodzież, placówki edukacyjne organizacje pozarządowe  do współpracy przy  tworzeniu i działaniu  MRMK.

 

Patronat nad utworzeniem Młodzieżowej Rady Miasta w Kwidzynie objęli Burmistrz Kwidzyna oraz Przewodniczący Rady Miasta w Kwidzynie.

 

Wszystkie osoby i  instytucje, które chciałyby poprzeć tworzenie MRMK oraz współpracować z Radą zapraszamy do współpracy.

Osoba do kontaktu: Dominik Sudoł, 692 342 510, dominik@akwedukt.org.pl 

 

W załączeniu zamieszczamy pismo  inicjujące proces tworzenia MRMK oraz listę poparcia. Jeżeli chcecie Państwo poprzeć tworzenie MRMK prosimy o podpis na liście. Listę można zeskanować i odesłać na adres email: dominik@akwedukt.org.pl lub dostarczyć do biura Stowarzyszenia Akwedukt, Kwidzyn ul. Kościuszki 35/2 (piwnica, były skateshop).

 

Na jednej liście może być jeden lub kilka podpisów.


Na poparcia czekamy do 31.10.2015 r.

 

Z wyrazami szacunku

 

 

Dominik Sudoł

Członek Zarządu 

Stowarzyszenie AKWEDUKT


692 342 510 
dominik@akwedukt.org.pl
www.akwedukt.org.pl

Poprzedni artykułOddział bajka
Następny artykułSkandia Maraton Lang Team – finał