23 10 2017 biegi1

Pięknym akcentem zakończył się sezon startowy w Mistrzostwach Polski 2017 w biegu na orientację UMKS Kwidzyn.

Ostatnie tegoroczne zawody tej rangi rozegrano w dniach 7-8 października w Piechowicach koło Szklarskiej Poręby i były to Mistrzostwa Polski w nocnym, średniodystansowym biegu na orientację. W tym bardzo trudnym technicznie, górzystym i skalistym terenie świetne spisała się biegająca w kategorii K16 Natalia Pudlis (SP5 z Oddz. Gim.), która na zawodach Mistrzostw Polski na średnim dystansie wywalczyła 5 miejsce najwyższe w swojej karierze.

– Natalia już w kwietniu tego roku pokazała, że jest dobrze przygotowana kondycyjnie, kiedy w Mistrzostwach Polski na długim dystansie zajęła 10 miejsce, skręcając poważnie nogę na finiszu w walce o pierwszą „szóstkę”. Teraz należy żałować dwóch małych i głupich błędów technicznych przez które medal przeszedł obok nosa. Dziewczyna jest jednak silna i mam nadzieję, że już w przyszłym roku spełni swoje marzenie – mówi dumny prezes UMKS Kwidzyn Tomasz Müller

Dodajmy, że nad przygotowaniem kondycyjnym Natalii czuwają trenerzy Dorota Wodzińska i Przemysław Jędras, a przygotowaniem technicznym Tomasz Müller.

23 10 2017 biegi2

Poprzedni artykułKoncert muzyki filmowej
Następny artykułMuzyczna czytelnia Marka Krukowskiego