16 października 2021 r. w Olsztynie odbył się XIII Memoriał Józefa Jerzego Matrackiego. Otwarte Mistrzostwa Dzieci w Judo pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza. W turnieju dzieci uczestniczyli zawodnicy Judo Zielińscy Kwidzyn, prowadzeni przez Tomasza Wiśniewskiego 3 DAN.

• Maja Kowalska w kat. 54 kg po wygraniu wszystkich swoich walk zajęła pierwsze miejsce.
  • Jan Pipczyński w kat. 49 kg śladem swojej klubowej koleżanki zdobył złoty medal.
  • Michał Olszowiec w kat. 54 kg i Maciej Kowalski  w kat. 34 kg zajęli trzecie miejsca.
  • Katarzyna Zamośna i Wiktoria Prusik w turnieju zdobywały cenne doświadczenia lecz przy braku odrobiny sportowego szczęścia zabrakło dla nich miejsca na podium.

Jak podkreślił trener Tomasz Wiśniewski dla wszystkich zawodników były to pierwsze walki w turnieju.