Zazwyczaj obchody święta Konstytucji 3-go Maja obchodziliśmy wspólnie i hucznie.

Drugi rok z rzędu mamy nadzieję obchodzić je wspólnie i hucznie … tylko w nieco zmienionej wersji. Tym razem proponujemy świętowanie całej majówki, od 1 do 3 maja. Chcielibyśmy, aby ten czas spędzony z nami wyrył się Wam w pamięci, nie dlatego, że jest pandemiczny, ale dlatego, że z nami warto robić wszystko, nawet się ponudzić.

Od 1 do 3 maja wszystkich mieszkańców powiatu kwidzyńskiego zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie filmowym “Majówkowe szaleństwo”, który ma na celu przedstawienie ciekawego sposobu spędzania majówki.

Chcielibyśmy wiedzieć, jak Wy spędzacie długi weekend, dlatego na Wasze krótkie filmiki czekamy z niecierpliwością.

Do wygrania – atrakcyjne nagrody!!!

Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępny na stronie www.kck.ckj.edu.pl

2 maja o godz. 20:00 miłośników teatru, sztuki, komedii, a zawłaszcza naszych aktorów-amatorów i reżysera Arka Jaronia zapraszamy na powtórkowy seans teatralny “Osobliwość Panny Rosemary Clooney”. Ta dość lekka i wielowątkowa  komedia łącząca w sobie losy bohaterów, lekki humor i nieskomplikowaną fabułę to jest to, co Kwidzyńskie Centrum Kultury proponuje na niedzielny wieczór.

A zobaczyć go będzie można na naszym kanale YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=RlfTYK1KRLc

3 maja o godz. 12:00 w patriotyczny i odświętny nastrój wprowadzi nas Zespół Pieśni i Tańca “Powiśle”, a to za sprawą ich krótkiego występu, podczas którego zostanie zaprezentowany polonez oraz pieśni upamiętniające święta jakim są obchody uchwalenia Konstytucji 3-go Maja oraz Dzień Flagi.

Premierowy pokaz na FB funpagu  – @kckkwidzyn

W ten kulturalny majowy weekend koniecznie bądźcie z nami!

 

Poprzedni artykułKorty nad Liwą i minigolf – czynne od 1 maja
Następny artykułRuszają zapisy na szczepienia przeciw COVID -19 – na ul. Żwirki i Wigury 1