mecz reczna 2

Ligi Miejskiej Piłki Nożnej Sześcioosobowej o Puchar KCSiR
Warunkiem zgłoszenia drużyny do rozgrywek jest wpłacenie opłaty startowej w wysokości 80 zł od jednej drużyny + 10 zł za każdego zgłoszonego zawodnika na liście zgłoszeniowej, płatne gotówką w biurze KCSiR ul. Sportowa 6.
W rozgrywkach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 17 lat i czynnie nie uprawiający piłki nożnej (od „a” klasy wzwyż).
Mecze we wtorki i czwartki.

Ligi Miejskiej Minigolfa o Puchar KCSiR
Warunkiem zgłoszenia drużyny do rozgrywek jest wpłacenie opłaty startowej w wysokości 80 zł od jednej drużyny, płatne gotówką w biurze KCSiR ul. Sportowa 6. Skład drużyny 2 osobowy + max. 1 osoba rezerwowa. W rozgrywkach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat.

Ligi Miejskiej Bocce o Puchar KCSiR
Warunkiem zgłoszenia drużyny do rozgrywek jest wpłacenie opłaty startowej w wysokości 80 zł od jednej drużyny, płatne gotówką w biurze KCSiR ul. sportowa 6. Skład drużyny 2 osobowy + max. 1 osoba rezerwowa. W rozgrywkach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat.

Ligi Miejskiej Tenisa Ziemnego o Puchar KCSiR
Warunkiem zgłoszenia drużyny do rozgrywek jest wpłacenie opłaty startowej w wysokości 80 zł od jednej drużyny, płatne gotówką w biurze kcsir ul. sportowa 6. Skład drużyny 2 osobowy + max. 1 osoba rezerwowa. W rozgrywkach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat. Organizator zapewnia korty na rozegranie ligi nieodpłatnie tylko do godz. 15.00.

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rozgrywkach. Zgłoszenia do wszystkich rozgrywek ligowych będą przyjmowane tylko do 3 kwietnia 2010 r. w biurze KCSiR.
Warunkiem rozegrania każdej z lig jest zgłoszenie się do rozgrywek minimum 5 drużyn.
Wszelkich informacji udziela Marek Sroka, e-mail: marekkcsir@wp.pl, tel./fax (055) 279 38 66 k. 509 39 39 79 lub w biurze KCSiR ul. Sportowa 6.

I Turniej Grand Prix Kwidzyna 2010 w Tenisie Ziemnym o Puchar KCSiR – zgłoszenia do 29.03.2010 r. w biurze KCSiR lub w portierni na stadionie w Kwidzynie przy ul. Sportowej 6. Opłata startowa – 3 zł od jednej osoby.

www.kcsir.ckj.edu.pl

Poprzedni artykuł„Kultura Mennonitów. Ich szlak w Dolinie Kwidzyńskiej” – wykład
Następny artykułVIII Pomorski Turniej Warcabowy Domów Pomocy Społecznej o Puchar Starosty Powiatu Kwidzyńskiego