19 10 2018 lao che

Koncert jednego z najpopularniejszych zespołów alternatywnych w Polsce – LAO CHE!

3 listopada zapraszamy na koncert tego popularnego zespołu, który swój debiutancki album, wydany w styczniu 2002 roku, zatytułował „Gusła”. Trzy lata później wyszła druga płyta Lao Che pod tytułem „Powstanie Warszawskie”. Po wydaniu tego albumu zespół stał się znany. W lipcu tego samego roku, na zamówienie Muzeum Powstania Warszawskiego, nagrany został singiel Czerniaków. W 2005, również na fali sukcesu Powstania Warszawskiego, grupa wystąpiła na Przystanku Woodstock. Kolejne płyty to kolejne sukcesy zespołu. Płyta „Gospel” i „Dzieciom” zyskały status platynowej. Ostatnia z wydanych przez zespół płyt „Wiedza o społeczeństwie” uzyskała nakład 15 tyś sprzedanych nośników czym zyskała status złotej płyty.

Mamy przyjemność oznajmić Wam, iż to właśnie z tym repertuarem zespół wystąpi w Kwidzynie.

Na tej płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr „Emade” Waglewski oraz Filip „Wieża” Różański.

Do zespołu dołączył nowy muzyk – Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet) znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie. Tytułowa „Wiedza o Społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina, czytamy na oficjalnej stronie zespołu.

Kiedy: 3 listopada 2018 r. godz. 17:00
Gdzie: Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1A
Wstęp wolny za okazaniem wejściówki

Wejściówki dostępne w sekretariatach szkół ponadgimnazjalnych, sekretariacie Kwidzyńskiego Centrum Kultury, ul. 11 Listopada 13 (od 22 października) oraz w kasie kina, ul. Katedralna 18 (od 23 października).

19 10 2018 lao che

Poprzedni artykułBezpłatne szkolenie – pierwsza pomoc przedmedyczna
Następny artykułZwycięstwo zawodniczek MTS Kwidzyn z SMS ZPRP II Płock