widok dworca PKP i okolicy z góry
fot. Mirosław Gawroński

„Decyzja o wzięciu udziału w konkursie została przeze mnie podjęta bardzo spontanicznie. Wówczas zadałam sobie pytanie: „W czym Fundusze Europejskie pomogły temu miastu”? Pierwsza myśl – dworzec PKP. Już kilka dni później pojawiłam się w Kwidzynie i przygotowałam filmik. Dla chcącego nic trudnego. Od 9 lat mieszkam w Gdańsku. Z perspektywy tego czasu dostrzegam wielką zmianę (oczywiście na +) jeśli chodzi o Kwidzyn. Gdyby nie fakt, że w Gdańsku zakorzeniłam się przez studia i pracę pewnie bym tu wróciła. Kwidzyn to miejsce, w którym się wychowałam – moja mała ostoja…”

Klaudia Dawidowicz, kwidzynianka mieszkająca w Gdańsku bierze udział w konkursie  „Bliżej niż myślisz”, organizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Celem konkursu jest pokazanie w jaki sposób można korzystać z funduszy europejskich nie tylko w najbliższym otoczeniu.

Nagrała amatorski film pt. „Budowa węzła integracyjnego wraz z rewitalizacją zabytkowego dworca PKP w Kwidzynie”. Zachęcamy do obejrzenia filmu i głosowania!

Głosowanie rozpoczyna się 12 września o godzinie 18.00 a kończy 25 września o godzinie 23.59.

https://dniotwarte.eu/lista-projektow-internautow/project/24

 

 

Poprzedni artykułWystawa Ryszarda Malajki
Następny artykułPaula Budzyńska w TOP10 w Polsce