Plakat Mały Książę

21 czerwca w godzinach: 9:00 i 12:00 Grupa teatralna „Sotie” oraz Kwidzyńskie Centrum Kultury zapraszają do teatru na spektakl na podstawie „Małego Księcia” autorstwa Antoine᾿a de Saint-Exupéry᾿ego według grupy teatralnej „Sotie” w reżyserii Sergiusza Mizery. 

Świat nieustanie się zmienia. Wraz z nim – nasze historie, legendy, bajki i to wszystko, co nas kształtuje. „Mały Książę” to opowieść, na której wychowały się kolejne pokolenia. Pełna najprostszych, najważniejszych prawd. Grupa “Sotie” od dawna chciała się zmierzyć z tą historią i przedstawić ją na scenie. Poczuć gorąco pustyni, obejrzeć jeszcze jeden zachód słońca, odlecieć gdzieś daleko z pomocą wędrownych ptaków, a w ogrodzie pełnym róż spotkać tę jedną jedyną. 
Grupa SOTIE to wspólnota młodzieży, która pod okiem Sergiusza Mizery realizuje, już od czterech lat, projekty teatralne o oryginalnym charakterze. Zajęcia poświęcone są doskonaleniu umiejętności scenicznych, ale też  szeroko rozumianemu rozwojowi kulturalnemu –  nie brakuje bowiem wątków muzycznych, malarskich, czy pisarskich.
 
Bilety to nabycia w kasie teatru oraz online. Koszt: 20 zł.
Poprzedni artykułKuchnia Powiśla
Następny artykułLetnie Granie