kwidzyn logo

Ogromna witalność sceniczna, rzesze fanów na koncertach, niespotykane aranżacje znanych utworów i profesjonalne przygotowanie muzyków, sprawiają, że zespół The glennSKii’s staje się nową ikoną muzyki klubowej na polskiej scenie rozrywkowej. Muzyka wykonywana na „żywych” instrumentach wprowadza nową jakość na polski rynek muzyczny. W dobie Dj-jów, którzy królują w polskich klubach i na scenach wielkich festiwali zespół the glennskii’s udowadnia , że muzyka grana na żywo cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i ogromnym powodzeniem, mogąc konkurować z najlepszymi Dj-jami i Soundsystemami. Zespól sprawdza się znakomicie zarówno w małych, kameralnych klubach , jak i na wielkich scenach letnich festiwali.
The glennskii’s jest zespołem pochodzącym z Trójmiasta. Powstał w 2005 jako owoc współpracy dwóch uznanych już muzyków z Gdańska i Sopotu: basisty Artura Faleckiego (Groovekojad, Kowalski) i wokalisty Glenna Meyera (Blenders, Groovekojad, Automatic). Wcześniej razem zakładali zespół Groovekojad, z którym zdobyli nagrodę muzyczną Fryderyk 2000.

Koncert The glennSKii’s odbędzie sie w piątek 11 kwietnia 2008 r. o godz. 21:00 w Klubie Muzycznym „Spichlerz” w Kwidzynie.

Bilety – 9 zł

 

Poprzedni artykułBalonowy Puchar Polski nad Kwidzynem
Następny artykułWykład w ramach Klubu Małej Ojczyzny Kwidzyńskiej