Zawody enduro
fot. Archiwum KKM

W ostatni weekend rozegrano dwie finałowe rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Enduro. Organizatorem był Klub Hawi Opole, a terenem zmagań okolice Elektrowni Opole w Brzeziu. Motocykliści sportową rywalizację podejmowali na dwóch próbach szybkości terenowej przez 6 okrążeń. Były to bardzo wymagające technicznie próby.

Zawodnicy Kwidzyńskiego Klubu Motorowego ze zmiennym szczęściem zaliczyli swój start. Broniący pozycji wicelidera klasyfikacji Mistrzostw Polski w klasie Junior 125 Maciej Brzezicki dwukrotnie był siódmy i musiał zadowolić się 3. miejscem w klasyfikacji sezonu. Młody Junior klasy 85 Marcel Pipczyński był 8. i 7. Jest to wynik dobry jak na jego roczne starty w zawodach. W klasie Masters startował Jeremiasz Mandecki. Po słabym starcie w sobotę (był 7.), w niedzielę pokazał swoje umiejętności i zajął 3. miejsce. W klasyfikacji klubowej zawodnicy KKM zajęli 6. miejsce.

Poprzedni artykułRozstrzygnięcie konkursu w dziedzinie „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej oraz turystyki i krajoznawstwa dzieci i młodzieży”
Następny artykułGorący czas u Budysiów