Wahadło śmierci - spektakl w cyrku
fot. Cyrk Zalewski

W tym roku Cyrk Zalewski świętuje swój perłowy jubileusz! Z okazji 30-lecia istnienia cyrku najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce przygotowała wyjątkowe widowisko dla całej rodziny. Mieszkańcy Kwidzyna będą mieli szansę obejrzeć je 24 marca o godz. 17:00, na jedynym zaplanowanym spektaklu. Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie u zbiegu ulic Malborskiej i Furmańskiej.

Zobaczymy uwielbiane przez widzów, słynne motory w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami! W jubileuszowym programie także – ekstremalne ewolucje na WAHADLE ŚMIERCI, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana. Wystapią również klauni – widzów będzie bawić wyjątkowy hiszpański duet komiczny – RIVELINO. Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m. in. z Polski, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii.

 – Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do niej kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program w 2022 r. – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

Dodajmy, że Cyrk Zalewski w swoich przedstawieniach nie wykorzystuje zwierząt.

SPEKTAKL:

  • Czwartek, 24 marca 2022 r. godz.: 17.00
  • Plac u zbiegu ulic Malborskiej i Furmańskiej
Poprzedni artykułZ artystą przy kawie: Dorota Osińska
Następny artykułZbiórka „POMAGAMY UKRAINIE”