zdjęcie ampułek ze szczepionkami

W miesiącu lutym punkt szczepień w hali sportowej przy ul. Żwirki i Wigury działa w dniach od poniedziałku do piątku 15.00-19.00 oraz w dwie soboty w godzinach 10.00-15.00.

Oferuje szczepionkę Comirnaty firmy Pfizer oraz darmową szczepionkę przeciwko grypie. Szczepienia przeciw grypie bez rejestracji.

Osoby chętne do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr tel. 795 501 849 w celu rejestracji.

Rozpoczynamy podawanie dawek przypominających młodzieży w wieku 16-18 lat, w okresie co najmniej 5 miesięcy po podaniu drugiej dawki podstawowego szczepienia.

Jak w przypadku innych grup wiekowych, kwidzyński punkt szczepień powszechnych proponuje preparat Comirnaty (Pfizer-BioNTech).

Uwaga, szczepienie osób niepełnoletnich odbywa się podczas dyżuru lekarza. Szczepienia dzieci 5-11 lat wyłącznie po uprzedniej rejestracji.

Do wykonania szczepienia niezbędne jest wypełnienie kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego. W przypadku małoletnich kwestionariusz podpisuje rodzic/opiekun prawny. Formularze dostępne są także w punkcie szczepień.

tabela - harmonogram pracy

Poprzedni artykułRekrutacja do przedszkoli
Następny artykułPierwszy przetarg ustny nieograniczony – ul. Rzemieślnicza