kwidzyn logo

Ferie zimowe 2008 r. w Szkole Podstawowej nr 5 – „Z nami bezpiecznie” w dniach 14-18 stycznia 2008 r.

Poniedziałek 14.01.2008 r.
9.00-10.30  „Moje Igrzyska Olimpijskie” –  konkurencje na śniegu. W razie braku śniegu drużynowy turniej w unihokeja. Drużyny czteroosobowe (sala gimnastyczna, zajęcia prowadzi p. Grzegorz Obiała).
9.00-10.30 UKS p.siatkową – zajęcia dla uczennic z grupy usportowionej z kl.IV-VI  (sala gimnastyczna, zajęcia  prowadzi p.Michał Demidowicz).
10.00-12.00 „Zimowe obrazki” – składanki z papieru techniką origami  (sala nr12, zajęcia prowadzi p.Izabela Zwidryn i p.Dorota Łoś).
10.00-11.30 „Taniec nowoczesny i Ja” – ekspresja ruchowa przy muzyce dla uczniów kl.IV-VI (aula, zajęcia prowadzi p.Jolanta Ważna).
10.00-12.00 „Internet-nauka-hobby” – doskonalenie wiedzy informatycznej                           dla  kl. IV-VI  (sala nr16, zapisy do 11.01.2008r. u p.J.Fabiszaka, zajęcia prowadzi        p.Jan Fabiszak).
10.00-12.00 „Sztuka teatralna dla każdego” –  formy sceniczne (sala nr 7, zajęcia prowadzi p.Marzenna Wiktorowska, Beata Labuszewska).
10.00-12.00 „Dziecięcy Świat Marzeń” – warsztaty plastyczne (sala nr 26, zajęcia prowadzi p.Lucyna Szafarowicz).
9.00-11.00 „Z Wiedzą za Pan Brat” –  dodatkowe zajęcia z języka polskiego, matematyki dla uczniów kl.VI (sala nr 3, 21, 24 zajęcia prowadzi p.Anna Dębowiak,                          p.Małgorzata Blonkowska, p.Anna Kopicińska).

Wtorek 15.01.2008 r.
9.00-10.30 UKS p.siatkową – zajęcia dla uczennic z grupy usportowionej z kl.IV-VI  (sala gimnastyczna, zajęcia  prowadzi p.Michał Demidowicz).
10.00-12.00 „Będę aktorem” –  zabawy z tekstem (sala nr 7, zajęcia prowadzi p.Marzenna Wiktorowska, Beata Labuszewska).
10.00-12.00 „Gry i zabawy z komputerem” – doskonalenie wiedzy informatycznej
dla kl. IV-VI  (sala nr16, zapisy do 11.01.2008r. u p.J.Fabiszaka, zajęcia prowadzi                 p.Jan Fabiszak).
10.00-12.00 „Zimowe obrazy” – składanki z papieru techniką origami  (sala nr12, zajęcia prowadzi p.Izabela Zwidryn i p.Dorota Łoś).
9.00-11.00 „Z wiedzą za pan brat” –  dodatkowe zajęcia z języka polskiego, matematyki dla uczniów kl.VI (sala nr 3, 21, 24  zajęcia prowadzi p.A.Dębowiak, p.M.Blonkowska, p.A.Kopicińska).

Środa 16.01.2008 r.
9.00-10.30 UKS p.siatkową – zajęcia dla uczennic z grupy usportowionej z kl.IV-VI  (sala gimnastyczna, zajęcia  prowadzi p.Michał Demidowicz).
10.00-12.00 „Bezpieczny Internet” – doskonalenie wiedzy informatycznej dla kl.IV-VI  (sala nr16, zapisy do 11.01.2008r. u p.J.Fabiszaka, zajęcia prowadzi p.Jan Fabiszak).
9.00-11.00 „Z wiedzą za pan brat” –  dodatkowe zajęcia z języka polskiego, matematyki dla uczniów kl.VI (sala nr 3, 21, 24  zajęcia prowadzi p.A.Dębowiak, p.M.Blonkowska, p.A.Kopicińska).
10.00-12.00 „Zimowe obrazki” – składanki z papieru techniką origami (sala nr12, zajęcia prowadzi p.Izabela Zwidryn i p.Dorota Łoś).
10.00-12.00 „Bajka ukryta w muzyce” – warsztaty muzyczne dla kl.I-III (świetlica szkolna, zajęcia prowadzi p.Magdalena Paczkowska i p.Danuta Mierzejewska).

Czwartek 17.01.2008 r.
9.00-10.30 UKS p.siatkową – zajęcia dla uczennic z grupy usportowionej z kl.IV i V  (sala gimnastyczna, zajęcia  prowadzi p.Michał  Demidowicz).

Piątek 18.01.2008 r.
9.00-10.30 UKS p.siatkową – zajęcia dla uczennic z grupy usportowionej z kl.IV-VI  (sala gimnastyczna, zajęcia  prowadzi p.Michał Demidowicz).

Zajęcia prowadzą:
mgr Izabela Zwidryn– nauczycielka  nauczania zintegrowanego;
mgr Dorota Łoś – nauczycielka nauczania zintegrowanego;
mgr Grzegorz Obiała – nauczyciel wf;
mgr Beata Labuszewska– nauczycielka  nauczania zintegrowanego;
mgr Marzenna Wiktorowska -nauczycielka nauczania zintegrowanego;
mgr Anna Dębowiak – nauczycielka matematyki;
mgr Anna Kopicińska – nauczycielka jęz.polskiego;
mgr Małgorzata Blonkowska – nauczycielka jęz.polskiego;
mgr Jolanta Ważna – wicedyrektor, nauczycielka wf;
mgr Michał Demidowicz – nauczyciel wf;
mgr Danuta Mierzejewska – nauczycielka świetlicy;
mgr Magdalena Paczkowska – nauczycielka świetlicy.