kwidzyn logo

Poniedziałek 12.02.2007 r.
9.00-10.30  „Moje Igrzyska Olimpijskie” –  konkurencje na śniegu. W razie braku śniegu drużynowy turniej w unihokeja. Drużyny czteroosobowe (sala gimnastyczna, zajęcia prowadzi p. Grzegorz Obiała).

9.00-10.30 i 15.00-16.30  SKS p.siatkową – zajęcia dla uczennic z grupy usportowionej z kl.IV i V  (sala gimnastyczna, zajęcia  prowadzi p.Michał Demidowicz).

10.00-12.00 „Zimowe składanki” – składanki z papieru techniką origami  (sala nr12, zajęcia prowadzi p.Izabela Zwidryn i p.Dorota Łoś).

10.00-12.00 „Zaczarowany świat bajek” – prezentacje bajek na dużym ekranie oraz puzzle, quizy i krzyżówki (sala nr 23, zajęcia prowadzi p.Kinga Talarczyk).

10.00-11.30 „Taniec nowoczesny i Ja” – ekspresja ruchowa przy muzyce dla uczniów kl.IV-VI (aula, zajęcia prowadzi p.Jolanta Ważna).

10.00-12.00 „Komputer dla każdego” – doskonalenie wiedzy informatycznej dla  kl. IV-VI  (sala nr 16, zapisy do 06.02.2007r. u p.J.Fabiszaka, zajęcia prowadzi p.Jan Fabiszak).

10.00-12.00 „Zabawa w teatr” –  krótkie formy sceniczne (sala nr 7, zajęcia prowadzi p.Marzenna Wiktorowska, Beata Labuszewska).

9.00-11.00 „Z Wiedzą za Pan Brat” –  dodatkowe zajęcia z języka polskiego, matematyki dla uczniów kl.V i VI (sala nr 3, 13, 21, 24, zajęcia prowadzi p.Anna Dębowiak, p.Anna Kopicińska, p.Małgorzata Blonkowska, p.Wiesław Major).

Wtorek 13.02.2007 r.
9.00-10.30  „Gram w piłkę nożną” –  turniej dla dziewcząt w p.nożną (sala gimnastyczna, zajęcia prowadzi p. Grzegorz Obiała).

9.00-10.30 i 15.00-16.30  SKS p.siatkową – zajęcia dla uczennic z grupy usportowionej z kl.IV i V  (sala gimnastyczna, zajęcia  prowadzi p.Michał Demidowicz).

9.00-11.00 „Asy humanistyczne” – warsztaty z zakresy wiedzy humanistycznej dla uczniów z kl.IV-VI  (sala nr 23, zajęcia prowadzi p.Monika Brzozowska).

10.00-12.00 „Będę aktorem” –  zabawy z tekstem (sala nr 7, zajęcia prowadzi p.Marzenna Wiktorowska, Beata Labuszewska).

10.00-12.00 „Gry i zabawy z komputerem” – doskonalenie wiedzy informatycznej
dla kl. IV-VI  (sala nr16, zapisy do 06.02.2007r. u p.J.Fabiszaka, zajęcia prowadzi p.Jan Fabiszak).

10.00-12.00 „Zimowe składanki” – składanki z papieru techniką origami  (sala nr12, zajęcia prowadzi p.Izabela Zwidryn i p.Dorota Łoś).

10.00-12.00 „Dziecięcy festiwal filmowy” – prezentacje filmowe (sala nr 23, zajęcia prowadzi p.Kinga Talarczyk).

9.00-11.00 „Z wiedzą za pan brat” –  dodatkowe zajęcia z języka polskiego, matematyki dla uczniów kl.V i VI (sala nr 3, 13, 21, 24, 26 zajęcia prowadzi p.A.Dębowiak, p.A.Kopicińska, p.M.Blonkowska, p.M.Cymuta, p.W.Major).

Środa 14.02.2007 r.
9.00-10.30 i 15.00-16.30  SKS p.siatkową – zajęcia dla uczennic z grupy usportowionej z kl.IV i V  (sala gimnastyczna, zajęcia  prowadzi p.Michał Demidowicz).

10.00-13.00 „Zwiad ulicami miasta Kwidzyna” – zajęcia w terenie dla „piechurów” (zbiórka dla wszystkich chętnych przy sali nr 26, zajęcia prowadzi p.Małgorzata Cymuta).

10.00-12.00 „Bezpieczny Internet” – doskonalenie wiedzy informatycznej dla kl. IV-VI  (sala nr16, zapisy do 06.02.2007r. u p.J.Fabiszaka, zajęcia prowadzi p.Jan Fabiszak).

10.00-12.00 „Magiczny świat dziecięcej wyobraźni – telewizja i kino” – filmowe prezentacje twórczości dziecięcej (sala nr 25, zajęcia prowadzi p.Kinga Talarczyk).

9.00-11.00 „Z wiedzą za pan brat” –  dodatkowe zajęcia z języka polskiego, matematyki dla uczniów kl.V i VI (sala nr 3, 13, 21, 24  zajęcia prowadzi p.A.Dębowiak, p.A.Kopicińska, p.M.Blonkowska, p.W.Major).

Czwartek 15.02.2007 r.
9.00-10.30 i 15.00-16.30  SKS p.siatkową – zajęcia dla uczennic z grupy usportowionej z kl.IV i V  (sala gimnastyczna, zajęcia  prowadzi p.Michał  Demidowicz).

10.00-11.30 „Moje pierwsze kroki” – nauka podstawowych kroków samby, rumby itp. dla uczniów kl.IV-VI (aula, zajęcia prowadzi p.Jolanta Ważna).

Piątek 16.02.2007 r.
9.00-10.30 i 15.00-16.30  SKS p.siatkową – zajęcia dla uczennic z grupy usportowionej z kl.IV i V  (sala gimnastyczna, zajęcia  prowadzi p.Michał Demidowicz).

Wtorek 20.02.2007 r.
9.00-11.00 „Asy humanistyczne” –
warsztaty z zakresy wiedzy humanistycznej dla uczniów z kl.IV-VI  (sala nr 23, zajęcia prowadzi p.Monika Brzozowska).

9.00-11.00 „Z Wiedzą za Pan Brat” –  dodatkowe zajęcia z języka polskiego dla uczniów kl.V  (sala nr 26  zajęcia prowadzi p.Małgorzata Cymuta).

Zajęcia  prowadzą:
mgr Kinga Talarczyk – nauczycielka przyrody;
mgr Izabela Zwidryn– nauczycielka  nauczania zintegrowanego;
mgr Dorota Łoś – nauczycielka nauczania zintegrowanego;
mgr Grzegorz Obiała – nauczyciel wf;
mgr Beata Labuszewska– nauczycielka  nauczania zintegrowanego;
mgr Marzenna Wiktorowska -nauczycielka nauczania zintegrowanego;
mgr Anna Dębowiak – nauczycielka matematyki;
mgr Anna Kopicińska – nauczycielka jęz.polskiego;
mgr Małgorzata Blonkowska – nauczycielka jęz.polskiego;
mgr Małgorzata Cymuta – nauczycielka jęz.polskiego;
mgr Wiesław Major – nauczyciel matematyki;
mgr Monika Brzozowska – nauczycielka historii;
mgr Jolanta Ważna – wicedyrektor, nauczycielka wf;
mgr Michał Demidowicz – nauczyciel wf.

Koordynator akcji:
mgr Renata Dzikowska – dyrektor szkoły