Zastanawiasz się co ciekawego i kreatywnego można porabiać w ferie? Może oferta Kwidzyńskiego Centrum Kultury przypadnie Ci do gustu? A może grupy artystyczne tak bardzo Cię zaciekawią, że dołączysz do nich na stałe?

Poranki w kinie (16-27 stycznia) od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 zapraszamy zwłaszcza najmłodszych widzów na specjalnie dla Was przygotowane seanse kinowe.

Ferie z gitarą (16-20 stycznia)  wszystkie chętne do zabawy instrumentami dzieciaki, zapraszamy do pracowni Krzysia Tarasiuka.

Pracownia plastyczna (16-20 stycznia) otwiera swoje podwoje dla dwóch grup wiekowych. Spieszcie się z zapisami, bo liczba miejsc jest ograniczona a same zajęcia są bardzo oblegane.

Tanecznym krokiem (17, 18, 24 i 25 stycznia) z Moniką i Jarkiem Gruntem? To tylko u nas! Zajęcia dla pasjonatów oraz osób, które chcą w sobie odkryć pasję do tańca.

Combo Juniors Band (19 i 26 stycznia) zaprasza na wspólne muzykowanie. I tu uwaga – na zajęciach musicie mieć własne instrumenty.

Ferie na ludowo (16, 18, 23, 25 stycznia) czyli warsztaty z Zespołem Pieśni i Tańca “Powiśle”.

Wspólna zabawa z ulubioną piosenką (23-27 stycznia) grupa wokalna Art Voice zaprasza do wspólnego śpiewania ulubionych piosenek. Tych znanych i tych mniej znanych.

Kreatywny Stryszek (24-26 stycznia) zaprasza na kreatywne zajęcia, na których to nauczycie się szyć, wyplatać i ozdabiać. Niekoniecznie w tej kolejności  /zajęcia płatne, 20 zł/dzień. TYLKO opłacone wcześniej zajęcia (do 13.01) gwarantują dziecku miejsce na warsztatach/

  • Zapisy na zajęcia od 3 stycznia 2023r.
  • Tel. 55 279 35 28

ZAJĘCIA W GRUPACH ARTYSTYCZNYCH ODBYWAJĄ SIĘ BEZPŁATNIE.

Dokładne informacje o godzinach zajęć na stronie www.kckkwidzyn.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułFerie w bibliotece
Następny artykułNauka jazdy konnej