dłonie dziecięce i dorosłego przy posadzonym młodym drzewku

Cieszą pozytywne reakcje na pierwszą edycję akcji Jedno dziecko – jedno drzewo, przeprowadzoną we współpracy Nadleśnictwem Kwidzyn.

Ideą akcji jest umożliwienie rodzicom upamiętnienia narodzin dziecka poprzez posadzenie drzewa. W bieżącym roku taką możliwość mieli rodzice dzieci z rocznika 2020.

Ze względu na pilotażowy charakter przedsięwzięcia, niektórym rodzicom mogły umknąć informacje o akcji, podawane w sierpniu i wrześniu jako wpisy: ➡️ na miejskim profilu FB, ➡️ stronie internetowej miasta, ➡️ w aplikacji Blisko, ➡️ gazecie Halo, ➡️ lokalnej prasie, ➡️ na profilu i stronie internetowej Nadleśnictwa Kwidzyn.

Po ustaleniach z Nadleśnictwem Kwidzyn ogłaszamy dodatkowy nabór zgłoszeń dla dzieci z rocznika 2020. Do końca GRUDNIA 2021 r. możecie Państwo składać wnioski (do pobrania na stronie: https://kwidzyn.pl/jedno-dziecko-jedno-drzewo-27553). Sadzenie drzewek odbędzie się wczesną wiosną.

W przyszłym roku w sierpniu ruszy nabór wniosków dla dzieci z rocznika 2021. Obserwujcie @KwidzynCity, kwidzyn.pl i zainstalujcie Blisko.

Poprzedni artykułWszystkich Świętych i Dzień Zaduszny
Następny artykułMiejski Obszar Funkcjonalny Kwidzyna