Energa Bank PBS MMTS Kwidzyn pokonał beniaminka ORLEN Superligi – Handball Stal Mielec 30:26 i zakończył sezon 2025/26 na 7. miejscu!

Kwidzynianie prowadzili nieprzerwanie już od 10. minuty spotkania, kontrolując przebieg meczu do końcowej syreny. Bohaterem meczu został Jovan Milicević, który zdobył aż 10 bramek i został wybrany MVP spotkania

Przed pierwszym gwizdkiem odbyło się wyjątkowe pożegnanie zawodników opuszczających klub po sezonie. Podziękowania za grę w czerwono-czarnych barwach odebrali:

Michał Potoczny
Michał Bekisz
Jovan Milicević
Oliwier Chruściel
Marcin Kostro

Energa Bank PBS MMTS Kwidzyn – Handball Stal Mielec 30:26 (16:12)

Najwięcej bramek dla MMTS:

Milicević 10
Łazarczyk 5
Skierka 4
Kostro 3

Dziękujemy za cały sezon i do zobaczenia na trybunach w kolejnych rozgrywkach!

Poprzedni artykułPowodzenia Ósmoklasiści!
Następny artykułPIESKI BIEG 2026 W KWIDZYNIE ZA NAMI!