kwidzyn logo

Dochód z imprezy „Rap Pomaga” zostanie przeznaczony na leczenie człuchowskich nastolatków – Artura i Angeliki – chorych na nowotwory. Liczymy na dobrą frekwencje! Pokażmy, że RAP POMAGA!

Oprócz gwiazd wieczoru wystąpią lokalni MC’s: Empe, Lubin Aka Sfinks, Bleno/Juraz, Jaro/Niemek oraz Zaber/Te. Imprezę poprowadzi: za gramofonem Te, za mikrofonem Zaber.

Koszt biletów na koncert:
przedsprzedaż: 10 PLN (dostępne będą w MDK Człuchów przy ul. Traugutta 2, tel. +48 59 8341132), w dniu koncertu: 15 PLN.

Miejsce: Miejski Dom Kultury, Człuchów. Dzień: 14.01.2011 r. (piątek), Start: 18:30

20110101 Rap

Więcej o artystach:
PMM to szczecińska ekipa, którą tworzy dwóch MC’s: Głowa i Wężu. Na swoim koncie mają dwie wspólne, legalne płyty: „Polski Mistrzowski Manewr” i „Rap, Stresy, Hulana, Interesy”, która została wydana w labelu PROSTO. Gościnnie na ich płytach pojawiali się m.in. O.S.T.R., Ten Typ Mes, Grammatik, czy PIH. Znani są z żywiołowego, energicznego rapu z mocną liryką. Stale współpracują z O.S.T.R.-em, który będzie producentem ich trzeciego krążka, który właśnie powstaje w Łodzi. Na pewno po usłyszeniu singla „Daj Mi Bit” każdy z Was podniesie swoje ręce w powietrze!

Te-Tris – znany i uznany freestyle’owiec, zwycięzca wielu bitew na rymy m.in. Wielka Bitwa Warszawska. Studyjny rap nie jest mu obcy, gdyż jest autorem demówki („Naturalnie EP”), mixtape’ów (seria „Tristape” i „Stick 2 My Name Right”) i legalnej płyty, którą promuje. Mowa o „Dwuznacznie” LP, który ukazał się we wrześniu ’09 r. Na płycie gościnnie znajduje się m.in. Łona, Ostry, czy W.E.N.A. Te-Tris ma duże doświadczenie sceniczne, grał także na festiwalu Hip Hop Kemp w Hradec Kralove (Czechy) przed nie małą publiką. W Człuchowie pokaże na co go stać, na pewno nie zabraknie freestyle’i.
Koncertuje wraz z Pogzem i DJ-em Tortem.

Poprzedni artykułIV edycja Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczne i Przyjazne Pomorze”
Następny artykułFerie z KCSiR