Amatorskie grupy teatralne spełniające się na deskach kwidzyńskiego teatru zyskują kolejnych widzów. Czas na zdobycie nowych uczestników, chcących przeżyć teatralną przygodę. Jeśli jesteś w wieku 25+, masz w sercu miłość do teatru, chciałbyś spróbować swoich sił jak aktor, dołączyć do zespołu i oprócz nauki mieć wpływ na ostateczną wersję spektaklu, przyjdź na casting.

Podczas przesłuchania pracować będziesz na materiałach przygotowanych przez reżysera.

Czekamy na bardziej i mniej odważnych 15 października 2020 roku o godzinie 17:00 na Czarnej Sali przy ul. Słowiańskiej 13.

Więcej  konkretów:

  • warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych w wieku od 25 do 50 roku życia (jednakże nie zamykamy się ściśle w tych ramach),
  • zajęcia są bezpłatne,
  • doświadczenie nie jest tu istotne, łączymy osoby mniej zaawansowane z tymi bardziej, uczymy się od siebie,
  • oprócz pracy z tekstem, poruszania się po scenie, odbywać się będą również zajęcia integrujące grupę, czy ćwiczenia na koncentrację,
  • warunkiem uczestniczenia w warsztatach jest regularne chodzenie i zaangażowanie w zajęcia,
  • w trakcie warsztatów to Wy będziecie mieli wpływ na scenariusz przedstawienia końcowego,
  • ilość miejsc ograniczona.

Kto prowadzi zajęcia?

Arek Jaroń

W wieku zaledwie 15 lat podjął pracę w Gminnym Ośrodku Kultury w Pszczółkach, na stanowisku koordynator ds. kultury i sportu. Jego ścieżka zawodowa wiodła Go przez szkoły teatralne, warsztaty aktorskie, udział w kabaretach, by w ostateczności sięgnąć po pełne produkcje teatralne dla widzów dorosłych i spektakle familijne.

Ukończył warsztaty pedagogiczno-teatralne dla edukatorów służące poznaniu metod i narzędzi pedagogiki teatru, współpracował przy projektach produkcji teatralnych z ośrodkami kultury i szkołami min. OKSIB Cieplewie, GOK Przywidz, MOK Pelplin, Szkoły Katolickie w Pruszczu Gdańskim.

W 2018r. reżyserował spektakl realizowany dla KCK „Dom pozbawiony głowy” w roku 2019 “Rwa Kulszowa”, a w 2020 roku zaprezentował dwa spektakle “Rok Kamienia” oraz “Osobliwość Panny Rosemary Clooney”.

Poprzedni artykułStrefa żółta w całym kraju
Następny artykułUSAR Kwidzyn – KSPR Gwardia Koszalin relacja