08 04 2015 bieg1

26 kwietnia (niedziela) odbędzie się XII Unijny Ogólnopolski Bieg Uliczny. Otwarcie biegu nastąpi o godz. 12.00 na Placu Jana Pawła II.
Jak każdego roku bieg będzie podzielony na różne kategorie wiekowe i dystanse.

Bieg chłopców kl. III–IV, rocznik 2004 i 2005 – 600 m
Bieg dziewcząt kl. III–IV rocznik 2004 i 2005 – 600 m          
Bieg chłopców kl. V–VI   rocznik 2002 i 2003 – 700 m
Bieg dziewcząt kl. V–VI  rocznik 2002 i 2003 – 700 m
Bieg młodzików rocznik 2000–2001 dziewcząt i chłopców 1100 m (bieg łączony) 
Bieg Unijny – juniorów, juniorek, juniorek młodszych i juniorów młodszych 2000 m (bieg łączony)

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest posiadanie aktualnej karty zdrowia za co odpowiadają zgłaszające kluby, a o przydatności uczniów szkół – zgłaszające szkoły.
Za zgłoszenia indywidualne osób niepełnoletnich o przydatność do biegu odpowiadają opiekunowie lub osoby prawne, a osoby pełnoletnie nie zrzeszone startują na własną odpowiedzialność.

Zgłoszenia:
na adres KKL „Rodło” 82-500 Kwidzyn, ul. Sportowa 6,
tel./fax (55 261 81 88 ) e-mail: lekkoatletykarodlo@wp.pl do dnia 23.04.2015 r.
Biuro zawodów: hol kinoteatru.
Dodatkowe uzupełniające zgłoszenia można dokonać w dniu zawodów od godz. 10.00 do godz. 11.30.

Nagrody

BIEG UNIJNY
juniorki, juniorzy 1996-1997           juniorki młodsze, juniorzy młodsi 1998-1999

I miejsce – 350 zł                         I miejsce – 300 zł
II miejsce – 300 zł                        II miejsce – 200 zł
III miejsce – 200 zł                       III miejsce – 150 zł
IV miejsce – 150 zł                        IV miejsce – 100 zł    
                                                    V miejsce – 100 zł.

W pozostałych biegach tj. dzieci młodszych, starszych oraz młodzików za miejsca I-VI organizator zapewnia wartościowe nagrody rzeczowe.
We wszystkich kategoriach wiekowych medale za miejsca I-III oraz dyplomy.
Ponadto organizator planuje rozlosować jako nagrody główne dwa rowery górskie wśród uczniów szkół podstawowych (klas III–IV i V–VI), którzy ukończą bieg. Rowery oraz inne upominki będą losowane po zakończeniu biegów dziewcząt i chłopców łącznie. 

ORIENTACYJNY PROGRAM MINUTOWY

11.30 Występ artystyczny
12.00 Otwarcie
12.15 Bieg dla osób niepełnosprawnych K + M + wózki – 600 m
12.30 Bieg chłopców – klasa III – IV – rocznik 2004 i 2005 – 600 m
12.40 Bieg dziewcząt – klasa III – IV – rocznik 2004 i 2005 – 600 m
12.50 Dekoracje biegu niepełnosprawnych oraz dziewcząt i chłopców rocznik 2004 i 2005
13.10 Bieg chłopców – klasa V – VI – rocznik 2002 – 2003 – 700 m
13.20 Bieg dziewcząt – klasa V – VI – rocznik 2002 – 2003 – 700 m
13.30 Dekoracje biegu rocznik 2002 – 2003
13.45 Bieg młodzików rocznik 2000-2001 dziewcząt i chłopców 1100 m
13.55 Bieg unijny juniorów i juniorów mł. K + M 2000 m
14.10 Dekoracje biegów młodzików i biegu unijnego

Aktualny program minutowy w dniu 23.04.2015 na stronie kkl.ckj.edu.pl

08 04 2015 bieg2