
Miłośnicy gry w Baśkę ponownie spotkają się w Kwidzynie podczas turnieju „Baśka o Puchar Starosty Kwidzyńskiego”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 16 maja 2026 roku, w Parku Przemysłowo-Technologicznym w Kwidzynie-Górkach.
Turniej będzie okazją do wspólnej rywalizacji, integracji środowiska pasjonatów gry oraz sprawdzenia swoich umiejętności zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej.
Najważniejsze informacje
- Data: 16 maja 2026 r. (sobota)
- Miejsce: Park Przemysłowo-Technologiczny, Kwidzyn-Górki
- Zapisy: godz. 10:00–10:50
- Start turnieju: godz. 11:00
Program turnieju
- Baśka czerwona i czarna
- Klasyfikacja indywidualna i drużynowa
- 3 serie po 32 rozdania rozgrywane według zasad tradycyjnych
Organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków Baśki – zarówno doświadczonych graczy, jak i osoby, które chcą poczuć atmosferę tradycyjnej karcianej rywalizacji.
Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia można uzyskać u Adama Kamińskiego pod numerem telefonu: 607 465 995.














