08 07 2014 koncert1

To prezent Radia Gdańsk dla turystów i mieszkańców Kartuz, Kościerzyny, Kwidzyna i Władysławowa. Znany i ceniony pomorski zespół Zagan Acoustic przybliży klasyczne utwory w lekkim wydaniu. Galliano, Piazzolla, Gershwin – m.in. ich utwory zagrają lubiani przez publiczność instrumentaliści. Zagan Acoustic tworzą muzycy grający na akordeonie, klarnecie, skrzypcach i kontrabasie. 
Udowodnimy, że muzyka klasyczna nie jest nudna, może być cudownym relaksem i rozrywką na wysokim poziomie– zapowiada lider zespołu Paweł Zagańczyk.

– Koncerty będą zwieńczeniem dnia w danym mieście. Na miejsce pojedzie wóz satelitarny Radia Gdańsk i nasi dziennikarze. Przez cały dzień będziemy opowiadać o atrakcjach danego miejsca, a wieczorem w miłej, letniej atmosferze posłuchamy znakomitej muzyki w fantastycznym wykonaniu – mówi Krzysztof Piekło z Działu Marketingu Radia Gdańsk.

Radio Gdańsk będzie gościć w Kwidzynie od 12:00. Na swojej antenie opowie o tym co ciekawego dzieje się na Pomorzu, jakie wydarzenia kulturalne przygotowują włodarze, jak można wypoczywać aktywnie i kulturalnie w każdym zakątku naszego regionu.

Plan koncertów:
Kartuzy               12 lipca godz. 19:00
Kościerzyna         19 lipca godz. 19:00
Kwidzyn             26 lipca godz. 18:00, dziedziniec zamkowy – Muzeum w Kwidzynie, ul. Katedralna 1
Władysławowo       2 sierpnia godz. 17:00

08 07 2014 koncert2

Poprzedni artykułRemonty kamienic
Następny artykułWystawa malarstwa i witrażu Władysława i Wojciecha Koziołów na Zamku w Kwidzynie.