08 03 2018 jiu-jitsu thumb

3 marca 2018 r. w Krakowie odbyła się XXIV Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu Gi, NoGi. W zawodach w formule NoGi (bez kimon) wzięło udział dwóch zawodników z klubu No Limits Kwidzyn – Rafał Błachuta oraz Grzegorz Szozda. Obaj zdominowali swoje kategorie przywożąc do Kwidzyna złote medale. Rafał startował w kategorii „niebieskie pasy” i stoczył dwie walki, w których był zdecydowanie lepszy od swoich rywali kończąc je przed czasem.

Grzegorz startował w kategorii „białe pasy”, a do zdobycia złota potrzebował trzech walk, z czego pierwszą wygrał przed czasem. Pozostałe dwie walki wygrał z dużą przewagą punktową i został promowany na niebieski pas z rąk Marcina Dudka – jednego z prekursorów Brazylijskiego Jiu-Jitsu w Polsce i właściciela klubu Grappling Kraków.

Jest to już drugi w tym roku sukces kwidzyńskich zawodników. 27 stycznia 2018 odbył się turniej Time of Masters Submission Only w Gdyni. Rafał zdobył złoto, natomiast Grzegorz – brąz.

08 03 2018 jiu-jitsu1

08 03 2018 jiu-jitsu2

08 03 2018 jiu-jitsu3

08 03 2018 jiu-jitsu4

08 03 2018 jiu-jitsu5

Poprzedni artykułSzałamaja 2018
Następny artykułXXI Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Kwidzyna w Darta o Puchar KCSiR