Zapraszamy wszystkich pasjonatów historii, militariów oraz modelarstwa na wystawę modeli militarnych, które odbędzie się 20 marca o godzinie 18:00 w holu głównym Biblioteki Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie. Jest to idealna okazja, aby zobaczyć z bliska modele wykonane przez uczestników naszych warsztatów modelarskich, które regularnie organizowane są w bibliotece. Ponadto, wystawa ta będzie również okazją do podziwiania eksponatów z prywatnych kolekcji modelarzy z powiatu kwidzyńskiego.

Na wystawie będzie można zobaczyć bogatą gamę modeli, odzwierciedlających technikę wojskową okresu II wojny światowej. Wśród eksponatów znajdą się modele czołgów i samolotów, a także szczegółowo wykonane dioramy, które przybliżą nam różne aspekty życia na froncie w tym kluczowym okresie historycznym.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. To nie tylko szansa na zobaczenie niezwykłych modeli, ale również okazja do zanurzenia się w historii II wojny światowej poprzez pryzmat modelarstwa. To niepowtarzalna okazja do spotkania z historią i pasją tworzenia!

Poprzedni artykułBadania mammograficzne
Następny artykułŻyczenia z okazji Dnia Kobiet