21 03 2019 prozdro

14 kwietnia w Kwidzynie zapraszamy na wykłady o tematyce prozdrowotnej i warsztaty ruchowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Zespół specjalistów z dziedzin fizjoterapii, treningu sportowego, dietetyki oraz metodyki nauczania ruchu przeprowadzi szereg merytorycznych wykładów w oparciu o najnowsze badania naukowe – ujmując jak najprościej medyczne, psychologiczne i pedagogiczne aspekty aktywności fizycznej, tak, by działała na zdrowie!

Miejsce:
Hala sportowa ul. Wiejska 1A Kwidzyn
14 kwietnia 2019 rok (niedziela) 15:00-20:00

Organizatorzy:
STS V DANCE ACADEMY
Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji

Zapraszamy Dorosłych!
Podczas wykładów i warsztatów dowiesz się m.in. jak trenować mądrze i skutecznie, zadbać o kręgosłup bez względu na to czy regularnie trenujesz, czy spędzasz większość czasu w pozycji siedzącej, a także co zwrócić uwagę w treningu po ciąży (nawet jeśli rodziłaś 15 lat temu).

Zapraszamy Rodziców!
Podczas wykładów poznasz metody pomagające osiągnąć optymalny rozwój cech motorycznych u Twojego dziecka, zadbać o jego kręgosłup już w młodym wieku. Dowiesz się jak stymulować rozwój psychofizyczny, jak powinien być skomponowany zbilansowany posiłek młodego sportowca.

Zapraszamy Dzieci!
Warsztaty ukierunkowane na rozwój cech motorycznych to połączenie świetnej zabawy i przygotowanie do roli młodego sportowca w oparciu o sprawdzone metody.

Co wyróżnia akcję ProZdro?
Jest prowadzona przez specjalistów – praktyków, których misją jest szerzenie edukacji prozdrowotnej i propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.
Wszyscy prelegenci od najmłodszych lat rozwijali swoje zdolności w Kwidzynie, kontynuowali studiując oraz kształcąc się i zdobywając doświadczenie w Polsce i za granicą.
Wykłady i warsztaty prowadzone są w oparciu o sprawdzone metody i wiedzę z zakresu nauk medycznych, nauk o zdrowiu, nauk o kulturze fizycznej oraz nauk społecznych.
Dzięki prężnie działającym Stowarzyszeniom i Instytucjom Kwidzyn jest pełen sportowych możliwości!
Możesz zapisać się lub swoje Dziecko na pojedynczy warsztat lub wykład, kilka różnych lub wykupić pełen pakiet i zaznaczyć w jakich chcesz wziąć udział.

Prelegenci:
Karolina Gełdon
Martyna Bednarz
Tomasz Wilczewski
Patrycja Górska-Moch
Dominik Boryń

Sala konferencyjna:
15:10 – 15:50 Trening bardzo Kobiecy – jak trenować mądrze, zdrowo i skutecznie? Karolina Gełdon (fizjoterapeuta, trener)
16:00 – 16:55 Dziecko jako coach dla nauczyciela, trenera i rodzica – Tomasz Wilczewski (trener, nauczyciel)
17:00 – 17:45 Świadomy wybór. Komponowanie posiłków dla dzieci i młodych sportowców. Przygotowywanie zdrowych i szybkich posiłków do szkoły. – Partycja Górska-Moch (dietetyk)
18:00 – 18:45 Ból kręgosłupa a aktywność osób dorosłych – Karolina Gełdon (fizjoterapeuta, trener)
19:00 – 19:45 Prawidłowe żywienie dzieci i młodych sportowców – Partycja Górska-Moch (dietetyk)

Hala sportowa:
15:00 – 16:00 Warsztaty sportowe Trening motoryczny dla dzieci w wieku 7-9 lat – Akademia Sportu Selekt
16:00 – 17:00 Warsztaty sportowe Trening motoryczny dla dzieci i młodzieży w wieku 10-14 lat – Akademia Sportu Selekt
17:15 – 18:00 Jak prawidłowo kształtować kręgosłup dziecka i młodego sportowca? – Martyna Bednarz (fizjoterapeuta)
18:00 – 18:45 Istota i rola przygotowania motorycznego w treningu dzieci i młodzieży – Dominik Boryń (trener)
19:00 – 19:45 Warsztaty ruchowe dla dorosłych Zdrowy kręgosłup V DANCE ACADEMY i Holistic Flow Karolina Gełdon (fizjoterapeuta, trener)

Cennik:
Do 31.03.2019 koszt każdego pojedynczego warsztatu/wykładu to tylko 5zł
Full pass – wchodzisz gdzie chcesz: 25zł

Po 31.03.2019 koszt każdego pojedynczego warsztatu/wykładu to 10zł
Full pass – wchodzisz gdzie chcesz: 35zł

Na wszystkie warsztaty i wykłady obowiązują wcześniejsze zapisy, napisz w jakim warsztacie/wykładzie chcesz wziąć udział (wykupując pakiet proszę zaznaczyć wszystkie warsztaty i wykłady, w których chcesz wziąć udział – zwróć uwagę na godziny, część odbywa się w tym samym czasie :).

Jak się zapisać?
Wyślij wiadomość przez Fanpage ProZdro lub e-mail prozdrokwidzyn@gmail.com z informacją w ilu i jakich warsztatach chcesz wziąć udział – otrzymasz informację z numerem konta Stowarzyszenia oraz wszelkie informacje organizacyjne.

Więcej informacji i zapisy:
prozdrokwidzyn@gmail.com oraz przez opcję „wyślij wiadomość” na Fanpage ProZdro

21 03 2019 prozdro

Poprzedni artykułMMTS rozbity przez skutecznych Nafciarzy
Następny artykułSpotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze”